Як привчити дитину до горщика ?

В житті кожних батьків й маляти наступає "момент Х" - приучення дитини до горщика.

На щастя минули ті часи, коли цей процес починали зовсім у ніжному віці. Сьогодні педіатри певен, немає нічого страшного, якщо дитина до 1.5 - 2 років ніяк не може "подружитися" з горщиком.

Отже, щоб знайомство пройшло швидко й безболісно, важливо дотримувати наступних рекомендацій:

o Переконаєтеся, що дитина фізіологічно готова до висаджування на горщик: він уміє сидіти, самостійно ходить, розуміє й виконує найпростіші прохання.

o Почніть знайомство з того, що просто поставте горщик на видне місце. Нехай дитина добре його розгляне, поторкає.

o Потім розповідайте маляті про призначення нового предмета. Розповідайте казку про нього, на прикладі іграшок поясните, як користуватися горщиком.

o Відправляючись у вбиральню, поберіть маляти із собою. Діти не побачать у вчинку чого -те нескромного й соромітного, зате ви на особистому прикладі продемонструєте, як "робити справа".

o Садіть маля протягом дня на горщик, нехай спочатку навіть у штанцях. Обов'язково робіть це після пробудження, приймання їжі.

o Не лайте дитину, якщо навчання проходить не настільки гладко, як хотілося б. А от при позитивному результаті не скупитеся на похвалу.

o Якщо дитина всіляко противиться приученню, починає боятися горщика, відкладете навчання на 2-3 тижні.

Будьте готові до того, що процес приучення може розтягтися на кілька місяців і виявитися зовсім непростим. Однак ваша любов і терпіння стосовно маляти дозволять йому все-таки впоратися й із цим
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.