Прикмети для вагітних.

Прикмети для вагітних.Кожна жінка зустрічається з різними прикметами й домислами, коли виношує свою дитину. І кожна замислюється над тем, чи потрібно їм вірити.

 

Найчастіше це лише - побоювання вагітних, якими їх наділяють бабусі, мами або інша родичка. Хто пройшов даний етап у своєму житті й прагнуть поділитися з іншими. Давайте ж спробуємо розібратися, яким прикметам варто вірити, а якими можна зневажити.

 

Усім вагітним жінкам говорять, що не можна фарбувати й стригти волосся. Навіть буває таке, що перукарі відмовляються стригти своїх клієнтів. Уважається, що це якось відіб'ється на маляті. Я можу зміло заспокоїти майбутніх мамів, що це все дурниця, перевірене на власному досвіді. Мої походи в салон краси ніяк не відбилися на моєму маляті. Він народився здоровенький. Тому якщо неньки почувають себе відмінно під час вагітності, чому б їм не порадувати себе таким дріб'язком. Навіть навпаки, це доправить багато позитивних емоцій, адже будь-яка жінка прагне бачити себе гарної. А коли бачиш у дзеркалі обросле своє відбиття, скажу вам, що це не дуже приємно. Часто вагітним лікарі в жіночих консультаціях забороняють пити багато води. Вони говорять, що дитинчаті не буде вистачати кисню. І це - правда. У свій час я не слухалася лікарів, уважала, що це дурниця, тим більше, дуже хотілося пити, адже на вулиці було літо. Отож народилося моє маля, і почалися перші проблеми. УЗІ головного мозку показало, що в нас кісти. Це було наслідком кисневого голодування, яке я створила сама своєму маляті. Вони, звичайно, розсмоктуються, але потрібно лікування, щоб маля не відставало у своєму розвитку від ровесників. Також під час вагітності з усіх боків тільки й чуєш: " Не можна нічого купувати маляті, поки він не народиться!!!". Ці побоювання вагітних також даремні. Я можу зміло затверджувати про цей, виходячи із власного досвіду. Ще до народження свого сина ми із чоловіком облазили всі магазини й купили абсолютно все. І знову ж, дитинча благополучно народилося й повернувся додому. Ще існує одна прикмета - не можна вагітним доторкатися до особи, а то в дитини все тіло буде в рідних плямах. Цьому не варто вірити. Я всю вагітність торкала свою особу стільки, скільки прагла й нічого, народився мій синочок тільки з однієї родимкою на попі й усе. Говорять, що не можна їсти тайкома - дитина буде всього боятися. Часто вагітним родичка забороняла їсти що-небудь, наприклад, апельсини, і тоді вони тайкома їх їдять. Відповідно, вони відчувають страх, що їх можуть піймати, і цей страх і передається маляті.

На жаль, у цьому випадку я не можу поділитися досвідом. Під час вагітності мені не хотілося нічого забороненого, тому й не доводилося їсти тайкома.

Гарні лікарі в жіночих консультаціях забороняють вагітним ненькам класти ногу на ногу, щоб у маляти ніжки були не криві, тому що порушується кровообіг у ступнях. Я ж про це довідалася лише в пологовому будинку, але нічого, у мого сина ніжки рівненькі, хоча я всю вагітність клала ногу на ногу, чому - те мені було так зручніше за все. Існує прикмета, що майбутньому ненькам не можна дивитися на хворих і виродливих, дитина може народитися некрасивим. Не знаю, наскільки треба вірити в дану прикмету, але не варто спокушати долю. Тим більше це будуть непотрібні негативні емоції. Говорять, що вагітним не можна брати кішку на руки. Можливо, це так, адже кішки є збудниками небезпечного захворювання - токсоплазму, яке може передатися маляті й уразити нервову систему дитини. Але не всі кішки є збудниками. Якщо ж майбутня ненька дуже любить кішок, і в неї живе такий вихованець, досить зробити кішці аналіз на виявлення даного захворювання. Ще досить багато різних прикмет, але кожній жінці самостійно вирішувати для себе, вірить вона в них чи ні.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.