Одружені чоловіки живуть довше

Зараз у моді цивільні шлюби: пожили - розбіглися.

Юнаки й дівчини не поспішають оформляти відносини офіційно, навіть якщо в їхньому арсеналі є спільні діти. Прийнято, що ініціативу в цьому повинні виявити чоловіка, а вони не квапляться.

Вважається, що в родині жінка бідує набагато більше, ніж чоловік, але це - омана, статистика показує зворотне. Виявляється, для чоловіка бути неодруженим - небезпечно для життя, у буквальному значенні слова. Одружені майже в три рази рідше вмирають від хвороб серця, серед одружених рідше, ніж серед неодружених і розведених, трапляються випадки самогубств, молоді неодружені чоловіки гинуть частіше, ніж їхні одружені ровесники (по деяких дослідженнях на 25%) і, нарешті, серед довгожителів немає жодного холостяка. Останній факт був відомий ще в XIX столітті. А тривалість життя жінок практично не залежить від їхнього сімейного статусу. (Є дослідження, що показують, що замужні жінки, живуть навіть менше, ніж вільні)

Виходить, що всі сімейні турботи й труднощі чоловікам тільки на користь! Для них життя без родини набагато небезпечніше, ніж тяготи й тривоги сімейного життя. Родина - стимул до довголіття, адже про близьких людей треба піклуватися.

Крім того, сімейні чоловіки ведуть трохи інший спосіб життя, чим холостяки, адже від їхнього здоров'я й благополуччя залежить благополуччя рідних людей. Чоловікам важливо почувати свою затребуваність, незамінність, потребу. Бути потрібним улюбленим людям - хіба це не щастя? 
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.