Чим дівчині зайнятися?

Чим дівчині зайнятися? Щоб тебе цінували, тобі потрібно щось уміти, у тебе повинен бути який-небудь талант, яким би ти могла відрізнятися від інших. Це може бути вміння співати або танцювати, шити або в'язати, так що завгодно! Якщо чоловікові немає за що буде похвалити тебе, він може розчаруватися.

Тим, хто з дитинства добре співає або малює, дуже повезло. Але що ж робити, якщо подібних природних талантів немає? Уважно прислухайся до себе й спробуй зрозуміти, чому б тобі хотілося займатися, але до чого всі ніяк не доходили руки, або просто бракувало часу? Можливо це якесь бажання з дитинства, або тобі завжди хотілося займатися йогою, вивчити іноземну мову, або займатися верховою їздою! Майстерність у кулінарії цінувалося за всіх часів. Дотепер нічого не змінилося, дівчина, яка захоплена кулінарією, любить і вміє готовити - найбільш бажана для будь-якого чоловіка. Для тих, хто не вміє готовити, є безліч кулінарних курсів. Там ти зможеш навчитися всього спочатку, або ж засвоїти якісь незвичайні рецепти від професіоналів. На просторах інтернету можна знайти величезну кількість різних. Нерідко ці рецепти супроводжуються корисними порадами й майстер-класами чудових майстринь. Обов'язково вияви свій кулінарний талант, твій чоловік по гідності це оцінить!

Останнім часом заняття йогою набирають усе більше популярності. Ти можеш захопитися йогою, почати більш глибоке вивчення, навіть відшукати вчителі й коли-небудь відвідати Індію. Однак якщо ти не відчуваєш у собі настільки глибоких потреб, то можеш просто кілька раз у тиждень ходити на заняття заради власного задоволення. Це досить цікаве заняття. Подібне хобі миттю зробить тебе в очах твого чоловіка жінкою-загадкою.

До речі кажучи, добре, коли твій улюблений нічого не розуміє у твоєму хобі. Таким чином, у тебе буде своя ніша, де ти зможеш відпочивати й розслаблюватися. Якщо ти не прагнеш займатися чимсь настільки популярним, то тобі може сподобатися ліплення із глини або ж розпис тканини (батик). Це дуже екзотичні й цікаві заняття, і в тебе чи навряд найдеться подружка, що займається тим же. Можеш піти на курси якої-небудь іноземної мови. Але не варто забувати, що найбільше ефективно буде вивчати мова з його носієм. Ще краще було б зануритися в язикове середовище. У кожному разі, твій чоловік буде бачити в тобі розумну жінку, що лестить у першу чергу йому самому… Крім того, чоловіки цінують дівчат зі спортивними захопленнями, тому що це говорить про гарне здоров'я, а всі прагнуть сильних і міцних подруг… Ти ж сама знаєш, що слабість і беззахисність зможе зіграти будь-яка!

Ти можеш вибрати що завгодно - гірські лижі, велопробіги, біг, плавання або стрілянина в тирі. Також чоловік оцінить твоє захоплення танцями, адже це говорить про твою чутливість, пластики, сексуальності й страсті. Чоловіки люблять красиво танцювальних дівчат. А якщо ти будеш танцювати тільки для нього, наодинці? Коли чоловік довідається про твоє захоплення, така думка неодмінно прийде йому в голову. Тобі не обов'язково бути королевою танцпола або перемагати в яких-небудь конкурсах… Головне, ти займаєшся танцями, умієш і любиш це.

Імовірно, ти прагнеш освоїти мистецтво макіяжу, нарощування нігтів або масажу - подібні заняття, крім інтересу в майбутньому можуть приносити непоганий дохід. Уяви собі - твоє хобі приносить додаткові гроші! Зараз величезна кількість можливостей, багато курсів, на яких за невеликий час і гроші ти навчишся чогось новому й захоплюючому. Важливо не боятися щось починати й не соромитися. Ти все зможеш і все тобі по плечу, варто лише почати. Ніколи не можна зупинятися у власному розвитку, тоді ти неодмінно будеш успішною й цікавою не тільки для себе.

 
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.