Незручні ситуації в сексі

Незручні ситуації неминучі в сексі, адже секс є частиною життя. А життя непередбачене. Але є способи згладити неприємне враження навіть у такі делікатні моменти.

 

Веселощі скінчилися рано

Це може дуже розчарувати даму й досить незручно для кавалера, якщо все скінчиться менше, ніж за хвилину. Якщо ви давно не бачилися з подругою, таке можливо - занадто збудився, і занадто швидко фінішував. Час від часу таке з кожним може трапитися. Турбуватися не про що, якщо це трапилося раз або два. Є величезна кількість способів зробити приємність жінці без допомоги пеніса. Використайте руки, язик або вібратор.

Ви не встигли прийняти душ

Ваша дівчина зненацька запрошує вас у спальню. А у вас навіть не було часу змити піт після тренування. Ви соромитеся, тому що там унизу, ймовірно, дуже погано пахне. Але, у той же час, боїтеся скривдити її відмовою. Вихід простій - запросите її в душ разом із собою.

Занадто багато алкоголю

Була довга, або навіть занадто довга вечірка. Спочатку ви думаєте, що здатні зробити це, але, виявляється, робити нема чим, адже інструмент не працює. Це саме той випадок, коли не можна одержати всі й відразу. Якщо хочете випити - пийте, але не розраховуйте потім на секс. А якщо сексу хочеться, прийде обмежити випивку парою порцій. Все просто.

Ви нестримні

Всі люди чхають, кашляють і пускають гази. Іноді це трапляється прямо посередині сексу. Бум. Настрій під погрозою. Що робити? Потрібно вибачитися. Ви вибачаєтеся не за те, що відбувається у вашому тілі, адже це природні процеси. Це просто ввічливий спосіб визнати, що це зроблено не спеціально.

Несподівані гості

Ви думаєте, що двері закриті. Але раптом заходить сусід по квартирі. Або, ще гірше, батьки заїхали відвідати. Тут небагато можна зробити. Просто з достоїнством підіть. І, цілком можливо, той факт, що справа не доведена до кінця, зробить наступну вашу зустріч із улюбленої просто незабутньої.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.