Як зміцнити імунітет ?

Після перенесеного простудного за­хворювання важливо укріпити імунітет і відновити запаси вітамінів, в чому до­поможуть корисні смачні напої.  

Як зміцнити імунітет - Суничний чай. Висушене листя звіро­бою і м'яти -2 г, суниці - 10 г, во­да - 200 мл. Чайник обполосніть окро­пом, всипте збір листя, облийте окро­пом і витримайте близько 10 хвилин.  

Як зміцнити імунітет -Горобиновий чай. Сушене листя смо­родини -2 г, висохлі плоди горобини звичайної -5 г, сушені плоди мали­ни - 30 г, вода - 200 мл. Заваріть суміш у чайнику, витримайте 7 хвилин. Вико­ристовуйте далі як заварку.  

Як зміцнити імунітет -Чай з первоцвітом. Вода - 200 мл, су­шене листя звіробою і первоцвіту - по 5 г. Суміш листя залийте киплячою во­дою у фарфоровому чайнику і дайте на­стоятися 7 хвилин.  

Як зміцнити імунітет - Чай із шипшини та малини. Яго­ди малини і плоди шипшини в рів­них кількостях, вода - 250 мл. 1 ст. л. складу облийте окропом і кип'ятіть 10 хвилі.її, витримайте 3 години, про­фільтруйте. Пийте по 1/3 склянки З рази на день.  

Як зміцнити імунітет -Чай із шипшини, смородини, кро­пиви і моркви. Плоди шипшини, яго­ди смородини, листя кропиви, корінь моркви у співвідношенні 3 і 1 : 3 і 3, во­да - 500 мл. 1 ст. л. суміші облийте окропом і кип'ятіть 10 хвилин, витри­майте в добре закритому посуді 4 го­дини в прохолодному і темному міс­ці, потім профільтруйте. Пийте по 1/2 склянки 3 рази на день.  

Як зміцнити імунітет - Чай з материнкою. Зелений чай -ч. л., чорний чай - 1 ч. л., подрібнені ягоди шипшини -7 г, подрібнені ягоди горобини -5 г, м'ята і материнка - по г, вода - 500 мл. Інгредієнти змішайте, залийте окропом, настоюйте 15 хвилин, потім процідіть. Пийте чай по 1 чаш­ці 2 рази на день вранці і ввечері.  

Як зміцнити імунітет - Обліпиховий чай. Обліпиха - 1 склян­ка, апельсин - 1 шт., лимон - 1/2 шт., мед квітковий - 4 ст. л., паличка ко­риці - 1 шт., бадьян - 1 шт. Зніміть з апельсина цедру або натріть на дріб­ній тертці. Апельсин очистіть від ша­ру білої шкірки і наріжте тоненьки­ми кружальцями. Лимон наріжте ча­сточками. Відкладіть 2 ст. л. обліпихи, решту розімніть товкачем і викладіть в сотейник. Якщо ягоди заморожені, то попередньо залийте їх окропом. Залий­те обліпиху 1 л. окропу, додайте цедру апельсина, лимон, корицю і бадьян, пе­ремішайте і залиште на 5 хвилин насто­юватися. Процідіть обліпихову суміш у скляний чайник, додайте апельсин, ягоди обліпихи, що залишилися, і мед. Перемішайте і пийте.  

Як зміцнити імунітет - Чай з шавлією. Чорний чай - 2 ч. л., шавлія, чебрець і мед - по 1 ч. л., смо­родина - 2 ст. л., малина - 1 ст. л., вода - 500 мл. Суміш трав залийте 300 мл. окропу, настоюйте 5 хвилин, потім долийте ще 200 мл гарячої води, всипте чай і настоюйте ще 6 хвилин. Чай процідіть, додайте мед і пийте по 1/2 склянки 3 рази на день за 20 хви­лин до їжі. Вважається, що для заварю­вання чорного чаю ідеально підходить друга стадія кипіння - так званий бі­лий ключ, коли на поверхні води з'яв­ляється велика кількість бульбашок.  

Як зміцнити імунітет Імбирний чай з м'ятою і кардамоном. Листя м'яти - 60 г, корінь імбиру - 3 см, кардамон, сік лимона - 50 мл, сік апельсина - 100 мл. Листя м'яти по­трібно гарненько подрібнити. До них додати половинку подрібненого кореня імбиру. У суміш засипте щіпку карда­мону меленого і залийте окропом. Дай­те настоятися 30 хвилин. Потім суміш процідіть і долийте сік лимона і сік апельсина. Напій вживайте холодним.  

Як зміцнити імунітет - Гарячий чай з імбиром. Лимонний сік - 2 лимона, вода - 200 мл, мед -2 ч. л., корінь імбиру - 3 см, горілка - ст. л. Вичавіть сік з лимонів і до­ведіть кількість рідини до 300 мл, до­ливши окропу. Додайте мед і трохи подрібненого кореня   імбиру.   Напій розділіть на дві порції, в кожну з яких влийте по 2 ст. л. горілки. Чай допо­може зігрітися і підбадьоритися після перебування на холоді.

  Як зміцнити імунітет - Відвар морквяний з лимоном. Морк­ва - 200 г, лимон - 20 г, вода - 800 мл. Моркву очистіть, натріть на дріб­ній тертці та відіжміть сік. З лимо­на зніміть цедру, відіжміть сік. Цедру дрібно наріжте, з'єднайте з морквяною мезгою, залийте гарячою водою і варіть 5-10 хвилин. Дайте відвару настоятися, процідіть. У нього влийте віджатий сік моркви і лимона, охолодіть.  

Як зміцнити імунітет - Яблучна вода. Яблуко - 1 сокови­те, лимон - 1 скибочка, мед - 3 ст. л. Яблуко наріжте скибочками, насіння видаліть. Наріжте тонкими часточка­ми скибку лимона без цедри, з'єднай­те з яблуками, залийте 2/3 склянки води, додайте мед і кип'ятіть на слаб­кому вогні 15-20 хвилин. Процідіть, охолодіть і поставте в холодильник. Можете додати лимонну кислоту за смаком.

  Як зміцнити імунітет - Морс «Здоров'я». Сік свіжої капу­сти, морквяний сік, яблучний сік, цу­кор за смаком. У сік свіжої капусти влийте яблучний і морквяний соки в довільній пропорції, додайте цукор і перемішайте
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.