Як виявити негативних співрозмовників

У світі мешкає кілька мільярдів людей, які мають різні характери і темпераментами. Багато жінок відзначають, що спілкуватися з деякими людьми дуже приємно, в той час як інші створюють у них поганий настрій.
Добре, якщо спілкування приносить радість і піднімає дух, виявляє творчість, але що робити в тому випадку, якщо за короткочасним або постійним спілкуванням з людиною приходить стрес і смуток?


Як виявити негативних  людей в своєму оточенні


Розпізнати людей, які несуть нам негативну інформацію дуже легко, для цього достатньо лише прислухатися до своїх емоцій. Якщо спілкування викликає у вас тугу, розпач, роздратування, страх або гнів, то мова, швидше за все, йде про токсичних співрозмовників або як їх ще називають психологи «людях-маніпуляторах».


Розглянемо докладніше ознаки таких людей:


1. Концентрація на власному его. У вас відкрилася нова виставка? Дитина отримала нагороду на Олімпіаді? У дідуся День Народження? Таким людям немає ніякого діла до ваших успіхів і досягнень, вони сконцентровані тільки на власних проблемах, які намагаються вам донести і влити у вуха. Однак якщо у вас з'являється якась можливість - наприклад, безкоштовно піти на концерт, то вони тут же почнуть використовувати ваші можливості і неодмінно набиватимуться в попутники.


2. Конфліктність. Існує французька приказка, яка говорить про те, що жінка з нічого може зробити салатик, зачіску і скандал. Це з упевненістю можна сказати і про багатьох токсичних людей. Вони постійно перебувають у поганому настрої, їм властиві причіпки до слів і інтонацій, вони люблять провокувати скандали, закочувати істерики. У деяких випадках такі люди «творять своє дійство» прикидаючись жертвами і бажаючи викликати жалість. Інші ж виступають в ролі командирів, але в будь-якому випадку в їх неприємності завжди винні інші люди, вони не беруть на себе відповідальність.


3. Грубість і хамство. Такий вид маніпуляторів психологи називають «Шермановскій танк». Вони грубі і цинічні, вельми безцеремонні. Такі люди можуть приїхати до вас в гості без дзвінка о десятій годині вечора або увірватися в кабінет під час важливої ??розмови. Іноді здається, що у них немає совісті і гідності, вони можуть здорово зіпсувати настрій.


4. Пліткарі. Ці люди по натурі своїй підлабузники, які люблять підлабузнюватися перед начальством і вислужуватися, їх хлібом не годуй, тільки дай перемити кісточки. Пліткарів добре знають в будь-якому робочому колективі, вони під маскою доброзичливців поширюють сальну інформацію. Іноді пліткар може надіти маску вчителя життя і давати безліч непотрібних порад. Таких людей потрібно остерігатися, оскільки вони заздрісні і не мають морально-етичних засад.

Методи протидії токсичним людям


Люди-маніпулятори завжди викликали цікавість психологів, які встановили, що вони люблять розмивати кордони і живитися інформацією за чужий рахунок. Їм подобається викликати у вас відповідальність навіть за ті думки, які вам не властиві.
Спілкуючись з маніпуляторами пам'ятайте, що найкраще скоротити з ним час спілкування, в ідеальному випадку таких людей слід виключити з-поміж своїх знайомих. Якщо ж до розряду токсичних співрозмовників відносяться колеги, то важливо вчасно встановити межі, ви завжди можете відмовитися від обговорення теми, яка вас не цікавить.
Пам'ятайте, що ви маєте право на свої думки і емоції, сміливо висловлюйте своє ставлення і не втрачайте почуття впевненості в собі. Маніпуляторам подобається, коли ви відчуваєте негативні емоції і не впевнені в своїх твердженнях, вони всіляко намагаються збити вас зі шляху. Не слід приймати слова маніпуляторів на свій рахунок і відчувати страхи. У кращому випадку від таких людей потрібно триматися на відстані і ніколи не розповідати їм про особисті речі, оскільки така інформація може обернутися проти вас.
Як бачимо, токсичних людей досить багато, тому не слід давати їм брати верх у відносинах, придивляйтеся до них і зводьте спілкування до мінімуму, віддавайте перевагу в спілкуванні людям сміливим, незалежним і впевненим у собі, які гідно будуть цінувати ваші відносини.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.