Вибираємо теплі шапки сезону зима

Незважаючи на велику кількість модних теплих шапок, зимовий сезон для жіночої половини людства – це справжня трагедія, все через  те що змушені носити теплі шапки. Однак, якщо з розумом підійти до вибору головного убору, багато проблем відпадуть самі собою, а зимовий гардероб стане яскравішим. До того ж за допомогою шапки можна не лише зігрітися, але й скорегувати форму обличчя.

Для пуховиків і подібних до них курток підійдуть  в'язані шапки , а от хутряні головні убори не варто комбінувати з шубами, вони краще виглядають з приталеним класичним  пальто. Хутряні шапки з вухами гармонійно підходять до шкіряних та замшевих курток.

Вибираючи теплі шапки на зимній сезон, важливо керуватися не стільки особистими вподобаннями чи модою, скільки такими параметрами як ріст, фігура та форма обличчя. Так, високі та стрункі дівчата можуть дозволити собі майже будь-які зимові шапки. А мініатюрним жінкам краще уникати об'ємних шапок, а з крупною фігурою - занадто маленьких шапок.   

Для вибору шапок за формою обличчя, пам'ятайте слідуюче:

- для овального обличчя підходять майже всі шапки,

-  для трикутної форми обличчя краще уникати обтягуючі шапки із тонкого трикотажу.

- для круглої форми обличчя зверніть увагу на шапки із козирками, які необхідно надівати асиметрично.

- для квадратної форми обличчя підходять шапки посаджені на маківку, щоб чого залишалось відкритим.

            Отже, головна умова вибору теплої шапки сезону зима - дуже простий - не керуватись модними трендами поточного року, а підібрати шапку відповідно до фігури.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.