Найбільш часті помилки шукачів роботи

Нові століття емансипації принесли жінкам нові права, основним з яких стало право на роботу. Незважаючи на те, що навіть в двадцять першому столітті в більшості своїй жінки заробляють значно менше, ніж чоловіки, багато жінок бажають працювати, щоб забезпечити свої сім'ї, побудувати кар'єру і реалізуватися в житті.

У сьогоднішній статті ми розглянемо основні помилки, які допускають шукачі роботи.

 Правильна подача резюме

Здавалося б, що складного, в тому, щоб написати лист паперу, на якому коротко охарактеризувати свій досвід роботи, основні знання, вміння і навички. Але, як кажуть представники кадрових служб, багато претендентів не вміють презентувати свій досвід роботи.
За словами менеджерів з кадрів, в резюме часто зустрічаються орфографічні помилки, що свідчить про безграмотність здобувачів. У більшості випадків люди просто перераховують місця роботи, не вказуючи, чим займалися на посадах і яких успіхів вдалося досягти. Вчуваються в резюме і завищена самооцінка і просто брехня.
Отже, щоб ваше резюме було прийнято і пройшло первинний відбір воно повинно бути написано грамотно. У цій міні-презентації ви повинні залишити свої контакти, перерахувати навчальні заклади, які закінчили і подати в зворотному хронологічному порядку досвід роботи. Можна вказати в резюме додаткові уміння і навички, а також свої хобі, але не слід перенасичувати ними документ. У деяких випадках, коли посади вимагають від працівників особливої ??презентабельності, роботодавці вимагають докласти фотографії.
Слідкуйте за тим, щоб в перерахуванні робочих місць не було великих перерв у роботі, адже роботодавець може засумніватися, чим ви займалися в цей час. Він може подумати, що в цей час ви лікувалися від алкоголізму або сиділи в тюрмі. Якщо ви якийсь час не працювали, то вкажіть, чим ви займалися в цей час, наприклад, були в декретній відпустці або писали в стіл.


Співбесіда як випробування


Для багатьох жінок ситуація співбесіди є стресовою і зачіпає почуття. Щоб підготуватися до співбесіди, напишіть і вивчіть коротку розповідь про себе. Грамотні менеджери з персоналу не стануть ставити запитань більше, ніж викладено інформації в вашому резюме. Але зараз стали модними так звані стресові співбесіди, на яких вас можуть запитати про те, як вам подобається займатися сексом або як би ви помстилися начальнику якби він принизив вас на роботі. Ви повинні запам'ятати, що завжди має право відмовитися від стресової співбесіди і піти. Навіщо вам робота, де вами будуть маніпулювати?
Пам'ятайте, про те, що на співбесіду слід приходити в офіційному одязі і не користуватися інтенсивно духами. Відповідати слід коротко і ємко, не потрібно, щоб ваш відповідь переходила в тривалий монолог. Утримуйте контакт очима з менеджером і правдиво відповідайте на питання.
Як правило, в ході співбесіди, у претендентів спостерігаються такі помилки як: невпевненість, маніпулювання фактами, суперечливість і забудькуватість.
Не давайте співробітнику компанії завести вас в розмови про особисте, притримуйте структури ділової бесіди, в ході якої ви можете уточнити, чим саме займалися на попередніх місцях роботи і як сприяли фінансовому зростанню колишніх компаній.
Прихід в нову фірму завжди складний, адже потрібно пройти кілька співбесід, докласти резюме і добре адаптуватися на новому місці в перший місяць, але усвідомлюючи правила подачі резюме та проходження співбесіди, ви зможете показати себе з вигідної точки зору і стати незамінним співробітником.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.