Що значить мати імунітет

Хто любить уколи? Більшість відповість, що ні! Важко уявити, що хтось дійсно насолоджується уколом від гострої голки, правда? Але лікарі скажуть в один голос, що щеплення вкрай необхідні.
 
 Часто уколи допомагають людині почувати себе краще, коли він хворий. В іншому випадку, вони допомагають імунізувати тіло, щоб протистояти можливої хвороби. Варто задуматися про те, що значить мати імунітет!
 
 Імунна система людини працює, щоб постійно захищати організм від загроз і атак. Іноді їй потрібно трохи допомогти боротися з деякими видами захворювань. Ось де засіб імунізації може дуже стати в нагоді.
 
 Імунна система організму бореться проти мікробів і інших крихітних організмів, які атакують тіло кожну секунду, кожного дня. Вона являє собою широкий спектр спеціальних клітин, білків і організмів. І більшу частину часу проводить неймовірну роботу по захисту від інфекцій і збереження здоров'я.
 
 Що таке антиген?
 Іноді чужорідні організми, звані антигенами будуть вторгатися і проникати в тіло. Їх присутність в організмі змушує імунну систему почати процес, званий імунну відповідь, який буде виражений в атаці на антигени для того, щоб запобігти інфекції і хвороба і тим самим зберегти тіло здоровим.
 
 Що таке лейкоцити?
 Первинні захисні клітини імунної системи, це білі кров'яні клітини, також відомі як лейкоцити. Лейкоцити розташовані по всьому тілу, в тому числі в лімфатичних вузлів, тимусе, селезінці і кістковому мозку.
 
 Коли антиген виявлений в організмі, починається імунну відповідь. Лейкоцити створюють спеціалізовані білки, звані антитіла, які прикріплюються до антигенів. Лейкоцити також запам'ятовують антигени, щоб наступного разу вони могли відразу ж зробити необхідні антитіла, коли виявлені антигени.
 
 Дана функція дуже дієва, як в організм повторно проникає якась конкретна хвороба, наприклад вітрянка, її розвиток буде нейтралізовано. У людини виробляється імунітет до неї, тому що імунна система вже знайома з подібними організмами і знає як з ними боротися у разі виявлення.
 
 Вчені давно вже з'ясували, що дана функція запам'ятовування також може бути використана для імунізації людей від хвороб, раніше не відомих людині. Уколи імунізації являють собою введення антигенів в організм, але така дія не зробить людину хворим.
 
 Часто, антигени, це ослаблені чи мертві мікроби, з якими тіло може з легкістю боротися. При цьому організм швидко створює антитіла, які зможуть захистити людину і перешкодити розвинутися конкретного захворювання в майбутньому. Така надійний захист від шкідливих антигенів стане гарною страховкою для організму.© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.