Як оформити субсидію онлайн - 2018

Ви читаєте статтю як оформити субсидію онлайн, для того щоб перевірити наявність субсидії онлайн перейдіть за посиланням перевірити субсидію онлайн.

На сьогоднішній день документи в електроній формі визнаються державою на рівні з паперовими документами.

Проте, у першу чергу потрібно вказати – щоб оформити субсидію онлайн 2018 і  подавати заяву та інші необхідні документи онлайн потрібна наявність  електронного цифрового або електронного підпису або  ж електронного цифрового або електронного підпису, створеного шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта, підтверджених у процесі автентифікації з використанням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків (BankID – індентивікація через )

Подавати електронні документи потрібно через офіційний сайт Мінсоцполітики https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Та далі слідувати інструкціям вказаних на даному сайті. Система сама повідомить, що заява на субсидію отримана і буде розглянута. Рішення буде надіслано електронною поштою.

У разі отримання надісланих заяви та декларації онлайн, в яких відсутній електронний підпис, житлова субсидія призначається лише після підписання заявником зазначених документів у паперовій формі протягом місяця з дня подання заяви та декларації в електронній формі.

Також нагадуємо, що для призначення житлової субсидії 2018 громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи - за фактичним місцем проживання):

заяву про призначення житлової субсидії за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - заява);

декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - декларація);

довідки про доходи - у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому цим Положенням.

У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається - письмове пояснення із зазначенням їх розміру;

договір найму (оренди) житла (у разі наявності).© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.