Субсидія 2016

 

Субсидія 2016 - це міф чи реальність, спробуємо розібратись. Для початку говорячи про субсидію ми маємо на увазі житлові субсидії по сплаті комунальних послуг ( далі за тестом "субсидія 2016")

З першого травня процедуру нарахування субсидії буде спрощено і скористатись допомогою від держави може більше українців. На фоні глобального подорожчання тарифів на оплату житлово-комунальних послуг про субсидію не говорили хіба що в дитячому садочку та школі, а для політиків - це привід лишній раз, сказати "хороші слова" в адресу уряду з метою отримання більше симпатії від простих громадян, для яких збільшення тарифів просто межа…Проте тут ідея проста: нехай багаті платять, а бідні отримують субсидію. Але враховуючи ситуацію в країні - бідних в Україні стає дуже багато і доплачувати держава за кожного бідного громадянина просто не в змозі. Чим закінчиться таке становище із субсидіями покаже час, а поки що ознайомтесь, що потрібно що отримати субсидію.

Як отримати субсидію

Хто може отримати субсидію

Розрахунок розміру субсидії

Субсидія калькулятор 2015

Документи необхідні для субсидії

Заява на субсидію

Зразок заповнення заяви на субсидію

Декларація на субсидію

Зразок заповнення декларації на субсидію

Субсидія гаряча лінія © 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.