Шлюбний вік в Україні 2018

   В даній статті розглянуто питання, щодо шлюбного віку 2018. Причиною збільшення шлюбного віку в Україні послугувало внесення змін в 2012 році до Сімейного кодексу України щодо підвищення шлюбного віку. Так, шлюбний вік для жінок збільшився із сімнадцяти років до вісімнадцяти років, а у випадках коли за рішенням суду ,за заявою особи, може бути надано право на шлюб і якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам, вік для подання відповідної заяви збільшився із чотирнадцяти років до шістнадцяти років.

Отже, шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється вісімнадцять років, а у виняткових випадках за рішенням суду право на шлюб може бути встановлено із шістнадцяти років. Вказані зміни можуть спричинити збільшення "матерів-одиночок" в Україні.Оскільки багато дівчаток вагітніють і народжують ще у школі, тобто у віці до 16 років. Для того щоб можна було збільшити шлюбний вік в Україні необхідно було провести роз'яснення молоді, запустити певну соціальну рекламу, а також попрацювати із батьками, педагогами і психологами.


Джерело: Сімейний кодекс України© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.