Наказ про суміщення посад приклад


ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
"МРІЯ ВІКТОРІЇ"

НАКАЗ

Про суміщення посад

м. ____________ " ____ " _____________20____ р.     З метою оптимізації чисельності робітників та з урахуванням технічних можливостей підприємства,


НАКАЗУЮ:


1. ДОРУЧИТИ механіку з ремонту та обслуговування вантажних автомобілей ___________________, не раніше ніж через 2 місяці після попередження, без звільнення його від основної роботи, виконувати обов'язки заправника, яка є вакантною у режимі суміщення посад (професій).

2. У зв'язку із зміною істотних умов праці механіка з ремонту та обслуговування вантажних автомобілей ___________________, інспектору з кадрів ________________ попередити працівника про зміну умов праці.

3. Оплату праці механіку з ремонту та обслуговування вантажних автомобілей ___________________ за виконувати обов'язки заправника, яка є вакантною , проводити у розмірі 50 % від посадового окладу заправника.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою


Підстава: ст. 32 і 105 КЗпП України;штатний розпис на 2014 рік;


Директор підпис ПІБ

З наказом ознайомлені: "___" ___________ 20___ року.
_______________________ (Прізвище та ініціали)
_______________________ (Прізвище та ініціали)
_______________________ (Прізвище та ініціали)
_______________________ (Прізвище та ініціали)
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.