Мінімальна заробітна плата 2019 в Україні

    І знову про мінімальну зарплату в Україні на 2019 рік. Мінімальна заробітна плата 2019 в Україні вставновлюється згідно Закону України "Про Державний бюджет на 2019 рік" та являє собою законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадиться оплата за виконану працівником місячну норму праці (обсяг робіт). Мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов"язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб. Влаштовуючись на роботу, варто запитати у свого роботодавця, яку саме мінімальну заробітну плату в 2018 році ви будете одержувати за повний робочий місяць. До мінімальної заробітної плати не включаються доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні витрати. Тобто, не включаються премії, надбавки за класи та ранги тощо.Тому завжди вимагайте різного виду доплати, надбавки чи компенсаційні витрати.

  Мінімальна заробіна плата 2019

Відповідно до статті 8 Закону "Про Державний бюджет України на 2019 рік" встановлюються такі розміри мінімальної заробітної плати на 2019 рік в Україні:

у місячному розмірі: з 1 січня — 4173 гривні;

у погодинному розмірі: з 1 січня — 25,13 гривні.

Отож, мінімальна зарплата 2019 впродовж 2019 року збільшуватись не буде і буде однакова протьогом року.

А також, перегляньте:

Прожитковий мінімум 2018 в Україні

Мінімальна пенсія 2018 в Україні

 

 © 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.