Різні види альтанок

  • 2020-01-09

Якщо у вас є свій будинок, то вам, звичайно, не раз приходила думка про будівництво альтанки. В ній зручно в жаркий і холодний день, там можна просто посидіти й відпочити після довгого дня. Сьогодні ви довідаєтеся, яку альтанку краще побудувати для двору. Альтанку можна будувати з будь-якого матеріалу, вона може бути зроблена із цегли, дерева, металу…

Альтанка з дерева

Альтанка з дерева - це спорудження є найбільш легким по складності будови. Багато часу будівництво у вас також не займе, усього пари днів роботи й альтанка готова. Альтанки з дерева відрізняються затишком, зручністю й комфортабельністю. У такому приміщенні приємно проводити свій вільний час або навіть –робота з паперами або комп'ютером, стане для вас цікавою, якщо ви будете, тут перебувати.

Альтанка може бути складної конструкції чи легкої, тобто, розбірної. Плюсів у розбірної альтанки досить багато, основним є те, що альтанка може міняти своє розташування.

Альтанка з цегели

Альтанки із цегли надійніша, чим з дерева, у багато разів, але й часу на будівлю піде більше. Крім того, що цегельну альтанку можна використовувати, як місце відпочинку, це може бути літньою кухнею, там можна помістити мангал, не побоюючись за те, що може трапитися якась подія. Тут можна розмістити гамак або дивани й спокійно переночувати або поспати вдень. Практична ситуації, коли вам ніде розмістити гостей. Альтанку можна обладнати на свій розсуд і тоді ні погодні умови, ні комахи, не будуть страшні вам.

Альтанка з полікарбонату

Дуже широко використовуються конструкції із цього матеріалу. Головні переваги – комфорт і простір альтанки, туди попадає світло з вулиці, тому вдень або раннім ранком не обов'язково використовувати додаткове освітлення. Користується великим попитом, тому що альтанка з полікарбонату легко встановлюється й багато часу на установку не піде, так само особливі фінансові можливості не потрібні, дану альтанку може побудувати будь-який бажаючий.

Альтанка з металу - кована

Такий вид практично всім відрізняється від повсякденних альтанок. Вона не настільки практична, строк установки тривалий і не кожний може собі побудувати. Звичайно, такий вид установлюють, коли альтанка доповнює ландшафтний дизайн, особливо приємно перебуває в ній, коли на вулиці тепла погода, але з холодом явно вона не справляється. Якщо вам хочеться підкреслити красу природи на вашій ділянці, то крута альтанка – ваш кращий вибір.