Як повернути любов чоловіка?

  • 2020-01-09

Всі романтичні стосунки починаються однаково гарно, з ніжних залицянь, ароматних квітів і солодких цукерок. Але з часом почуття тьмяніють. Як вчинити в тому випадку, коли романтика втратила свою свіжість? Як повернути прихильність і любов чоловіка?
В даному випадку стануть в нагоді поради відомого психолога Вести Буркот, прислухаючись до яких, можна повернути колишню палкість і пристрасть відносинам.

 

Зрозумійте себе


Любов є дієвим ставленням, це велике почуття, а тому тут як ніколи важливо розуміння. Класики літератури говорять нам про те, що полюбити іншого можна лише полюбивши себе, тоді ви відчуєте причетність зі світом. Щоб отримати задоволення - зробіть зачіску, обуйте високі каблуки, ніжне жіночне плаття і рушайте на прогулянку або в театр. Незабаром ви зможете побачити, що піднесений настрій і впевненість в собі привернуть вашого улюбленого чоловіка і дозволять обновитися відносинам. Щоб почуття спалахнули з новою пристрастю, важливо подбати не тільки про зовнішній вигляд, але і про духовний вигляд, саморозвиток. Прочитайте цікаві книги, оберіть собі хобі. Таким чином, ви зможете підняти себе в своїх очах і думці оточуючих. Цікавлючись світом, ви стаєте жінкою дуже привабливою для чоловіків і ваша популярність у оточуючих допоможе вашому обранцеві поглянути на себе по-новому.


Видаліть недоліки з поля зору


Знавці людських душ стверджують, що люди самі себе ведуть в Пекло, коли починають концентруватися на недоліках один одного і пред'являти підвищені претензії. Якщо ваш обранець не дуже охайний за столом, неохайний в побуті, забуває про річницю ваших відносин, то поставтеся до даних невтішних аспектів життя з мудрістю усерозуміючої жінки. Нехай життєвий досвід і увага до улюбленого чоловіка пом'якшить ваше серце. Не пред'являйте претензій і поставтеся співчутливо до чоловіка або коханого хлопця. У відносинах дуже важливо обходитися без сварок і суперечок, вирішуючи виникаючі проблеми за допомогою вагомих інтелектуальних аргументів, аби не дати почуттям і емоціям захлеснути ваш розум. Відкрийте своє серце коханій людині, говоріть з ним м'яко і впевнено, мудра жіночність пом'якшить його серце і він із задоволенням піде на поступки.
Чим розумніша жінка, тим більше переваг вона може знайти в улюбленому чоловіку, концентруючи свою увагу на видатних рисах свого коханого можна вселити йому почуття впевненості в собі. З такими жінками чоловіки відчувають, що можуть перевернути гори, вони готові все зробити заради них.

Подяка - кращий подарунок у відносинах


Недолік виховання дуже часто відбивається в такому маленькому нюансі, як невміння дякувати. Пам'ятайте, що дуже важливо сказати «дякую», і це не тільки данина ввічливості, це визнання заслуг вашого обранця. Справжні, відверті жінки завжди висловлюють подяку і не бояться просити про допомогу. Справжня жіночність потребує лицарства і захисту. Зробіть свого чоловіка сильним і сміливим, адже це вам під силу.
Слідуючи цим не хитрим правилам, ви зможете в найкоротший час відновити любовні відносини і отримати від них задоволення.