Віддалена робота. Всі за і проти

  • 2020-01-09

Жахлива погода, ранній підйом і годину пік, супроводжують вас на шляху до місця роботи. Знайоме? Намагаючись уникнути всіх цих мінусів, все більше людей, починають відкривати для себе красу віддаленої роботи.

Погодьтеся, набагато приємніше працювати під улюбленим пледом і з чашкою гарячого чаю, ніж животіти на незручному офісному стільці в комірчині. Однодумців виявилося багато і це, згодом відкрило нові перспективи для фірм. Всі штатні співробітники, перебуваючи вдома, виконують доручення, при цьому отримуючи гідну заробітну плату, перебуваючи далеко від самого офісу.

На сьогоднішній день, утворилася достатня кількість курсів, які допомагають співробітникові налагодити вміння для користування тими чи іншими програмами, які потрібні для роботи. Все просто, працівники отримують знання і хорошу заробітну плату в майбутньому, а наймачі отримують відмінних фахівців, при цьому, не витрачаючись на утримання офісних приміщень і багато чого іншого.

Отже, розглянемо плюси роботи на дому:

Для початку, варто визначитися з двома основними поняттями - це «віддалена робота» і «фріланс».

Дистанційна робота, має на увазі собою те, що ви, перебуваючи вдома, виконуєте обов'язки і при цьому ви пов'язані трудовим договором або контрактом з певною фірмою.

Фріланс - це робота, яка має на увазі в собі те, що ви берете участь в різних проектах і при цьому, ви можете не бути пов'язаними контрактом з певною фірмою.

В основному, така робота, найбільш прийнятна для молодих мам в декреті, студентам, які шукають додатковий дохід і людям похилого віку, які йдуть в ногу з часом.

Основною причиною, яка так приваблює співробітників - є вільний графік. Однак, вільним, він може бути тільки умовно. Багато фірм, вимагають і зобов'язують відповіді на телефонні дзвінки і консультацію. Але навіть при цьому, встежити за вашим маленьким бешкетником, ви зможете.

Також, черговим перевагою, є схема - прокинувся і вже на роботі. Дійсно, втомлива дорога в офіс і назад, сильно вимотує не тільки морально і фізично, а й матеріально виснажує наш гаманець.

Повернемося до птаха вільного польоту - фрілансеру. Люди, які заробляють таким чином, не тільки самі складають графік, а ще й вибирають фірми по інтересам, з якими і будуть співпрацювати в майбутньому.

Важливою причиною, є і переобладнання улюбленого куточка вашого будинку, під робоче місце. Дуже багато людей - незадоволені офісним інтер'єром, а як то кажуть, творчій людині потрібна політ, і свобода думки, а не похмурі жалюзі і фікус на підвіконні.

Але як і в кожній роботі, робота на дому, має деяку кількість мінусів.

Як би не здавалося багатьом, що бачити свого начальник один раз на півроку - це далеко не так. Відсутність постійних контактів з начальством, уповільнює ваш кар'єрний ріст і професійну компетенцію в нових аспектах діяльності, так як оцінка вашої праці і здібностей, не завжди проходить вчасно.

У будь-якому випадку, вирішувати вам. Пам'ятайте! При наполегливій роботі і сумлінності, можна домогтися багатьох вершин.