Чи існують ідеальні люди

  • 2020-01-09

Чи існують ідеальні люди ? На землі проживає більш ніж сім мільярдів людей із яких близько 80 відстоків опитаних стверджують, що ідеальних людей не існує, також ми не беремо в розрахунок думки, про те що матір є тим самим ідеалом. Всі ми, звісно якщо ви не мільонер і живете на віддалених островах з комфортними умовами добре знайомі з поняттям соціум.

    Для сучасної людини спілкування стало менш важливим в силу винайдення віртуального світу ,але не дивлячись на це вона потребує порозуміння, так було в усі часи. Все ж кожна людина особлива, неповторна, врешті решт індивідуальність ,але виключенням виступають особливі випадки.

   

Феном. Історія пам'ятає багато прикладів великих постатей зробивших вклад в розвиток своєї країни, та людства в цілому Гіпократ, Леонардо Да Вінчі, Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, можна продовжувати до бескінечності, бог посилає одиниці, щоб дати людству те, що вони потребують, або випробувати їх на міцність нагадавши, як слід жити на землі, так було коли з'являлися завойовники, та диктатори, Муссоліні, Гітлер, Наполеон, Македонський. Поширена думка що для кожного ідеал свій, це оманлива точка зору, чому? Всі хочуть одного й того самого, піклування, можливості висловитись, бути почутим, і головне важливим хоча б для когось одно. Характерним є те ,що людська натура піддається дії феромонів які змушують одягти рожеві окуляри, і при появі, або згадці обьекту усіх бажань, особа починає наділяти звичайну для нас людину якостями властивими тільки ідеальним істотам.

Інша теорія наполягає, що для українця добре, то для німця смерть. Виховання, суспільство, культура, вони накладають свій відбиток на світогляд індивідуму, який в майбутньому буде шукати той ідеал, сформований в юності, коли полум'я закоханості, бажань, та мрій про майбутнє життя, і звісно уявлень про велику міцну сім'ю так захоплювало молоде серце. У погоні за ідеалом, часто ми втрачаємо свою особистість ,і тих хто нас по справжньому цінує. При кожній невдачі, критерії пошуку ідеальної пари зростають, доходячи до моменту розчарування в житті, тоді починається затяжна депрессія, алкоголізм, і постійна думка про те ,що я завжди буду один. Повірте, якщо ви або ваші знайомі, друзі так чи інакше були пов'язані з цією проблемою, це не кінець життя. Підійдіть до зеркала, і задайте собі три питання.

Ти вважаєш себе вродливим? Приємно зараз дивитися на своє відображення? Навіщо тобі ідеал? Якщо ви отримали негативні відповіді, або не змогли відповісти на питання то вам він не потрібен, бо єдиний за ким ви справді сумуєте, бажаєте щоб він був у вашому житті, є ви самі. Ви віддзеркалення Бога, той ідеал якого більше неможливо знайти. Цінуйте себе, тих хто вас любить, і скоро у ваше життя прийде той самий феном, який в один момент з'явився і у моєму житті.