Як оформити квартиру в класичному стилі

  • 2020-01-09

Класика ніколи не виходить з моди, цей стиль затребуваний як для великих будинків, так і для квартир. Цей стиль розкішний, вишуканий і привабливий, він добре підходить заможним людям, які бажають створити родзинку смаку.

Що характерно для класичного оформлення

В даному напрямку дуже цінується симетрія і масивні розкішні меблі. Безумовно, даний стиль вимагає певних умов, для нього необхідний великий простір, канонічні арочні або прямокутні вікна. Такому оформленню притаманні виразні скульптурні форми і прикрашання картинами кращих майстрів пензля. Пишність створюється великою кількістю дзеркальних поверхонь і різнофактурного текстилю.

Класичний стиль дорогий як в прямому, так і в переносному сенсі цього слова, він вимагає серйозного і поважного ставлення. Не намагайтеся самі оформлювати інтер'єр, для цього краще залучити досвідчених дизайнерів.

Колірна гама та меблі


Кожен стиль відрізняється певною кольоровою гамою композиційних рішень в оформленні інтер'єру. Для класики не характерні різкі контрастні переходи колірних градацій, колір повинен бути в одній гамі. Благородно виглядають бежевий, білий, рожевий, колір слонової кістки, які можна відтіняти смарагдовим або бірюзовим. Для найбільш розкішних інтер'єрів використовується колір благородної позолоти.
Пам'ятайте, що при виборі фарбування стін або шпалер важливо виходити з гами меблів, вміло підбираючи гармонічні поєднання.
Класичні меблі масивні і трохи помпезні, вони сконструйовані з натурального масива дерева. Благородний бук, дуб, сосна чудово виглядають під лаком, вони презентабельні і елітні. Для таких меблів характерно чудове різьблення, розетки та пілястри, їх можна прикрасити вензелями зі своїми інніціалами.

 

У класичній спальній кімнаті, вітальні і кабінеті немає місця для мінімалістичних каркасних збірних меблів, оскільки вони повністю нівелюють дух старовини.
 

Зазвичай крісла, столи і стільці, виконані в даному стилістичному напрямку, чітко прямокутні або округлі, вони мають м'яку і дорогою обивку з якісного текстилю. Відмінно в класичному залі виглядають антикварні відреставровані меблі, дозволяючи зробити стильові рішення набагато більш тонкими і вишуканими.
Безумовною вимогою, якої необхідно дотримуватися неухильно є натуральність всіх матеріалів, в них не повинен бути використаний пластик.

 

Меблі та архітектурні особливості приміщення є ключовими точками, відштовхуючись від яких індивідуально підбираються декоративні елементи, такі як картини і статуї. Віддайте перевагу натуральному каррарського мармуру, важким золоченим багетам, тоді ваш будинок буде близький до ідеалу.
Прагнучи до вишуканого дому віддайте перевагу класичному оформленню і тоді кожен ваш день буде абсолютно чудовий!