КОРИСНІ ПОРАДИ Misce.Info - місце інформації

Три види сексу від яких шаленіють жінки

  • 2020-01-04

Інтимна близькість між чоловіком та жінкою є святою святих. В різні часи і самих різних культурах сексуальним відносинам надавали не однакове значення. Так, якщо в Стародавній Індії винайшли «Кама Сутру» - вчення плотської любові, то в епоху Середньовіччя насолоду від романтичних відносин прирівнювали до гріховних спонукань. І сьогодні тема сексу багато в чому заборонена, але в сучасному суспільстві з'явилося багато посібників з інтимної близькості, цілком можна ознайомитися з новітніми медичними та соціологічними дослідженнями.


Секс - багатоликий і багатогранний, пускаючись у дослідження тіла коханої людини можна зробити безліч хвилюючих уяву відкриттів. Якщо чоловіча фізіологія простіша і більшість чоловіків починають отримувати задоволення після першої ж інтимної близькості, то жіноча фізіологія трохи складніше, не відразу юній дівчині вдається отримати захват і задоволення, не відразу розкривається витончена жіночність і звабливість. Тому одним з найважливіших питань як для початківців, так і для досвідчених коханців стає питання про те як доставити жінці максимальне задоволення, привести її до піку насолоди, Евересту романтики?


Сьогодні ми розповімо про три види сексу, які найбільше подобаються жінкам.


1. Романтичний секс


Ще класики літератури стверджують думку про те, що жінки люблять вухами і є витонченими натурами. Тому якщо ви хочете домогтися не тільки п'ятихвилинної насолоди, але продовжити задоволення в захваті життям, то до інтимної близькості слід підготуватися.

 Купуйте квіти і свічки, прикрасьте гірляндами кімнату, покладіть на стіл срібло, світлі мереживні серветки і дороге вино. Ваше ліжко повинно бути застелено кращими покривалами, які будуть пестити шкіру. Під час попередньої вечері пестіть слух обраниці компліментами і віршами, співайте романси і віддайте хвалу її сукні. Поступово і не поспішаючи переходите до попередніх пестощів. Злегка торкніться поцілунками щічки і вушка, погладьте талію і повільно переходите до більш інтенсивних пестощів. Жінки не однакові, проте всі вони без винятку віддають перевагу ніжності, романтичності і пристрасті. Уважний і ніжний коханець може розраховувати на ні з чим не порівнянне задоволення від ночі кохання.

2 Екстремальний секс


Частина жінок любить пригоди, тому якщо ваша пара вже пройшла романтичний період, то можна урізноманітнити інтимне життя незвичайними і екстремальними формами сексуальної близькості. Багато жінок мріють відчути себе відважними героїнями суперсучасних кінокартин. Саме тому доброю розрядкою, що дає елементи відваги і сміливості може дати інтимна близькість в самих незвичайних місцях, наприклад, таких як автомобіль, ліфт, колесо огляду, алеї парків або кімнати для примірки в магазинах.


3 Секс з рольовими іграми


Не є секретом, що багатьох чоловіків цікавлять рольові ігри з елементами перевдягання і садомазохістичними елементами. Не варто пропонувати такі форми близькості на першому побаченні, а ось якщо ваше інтимне життя увійшло в звичну колію, то ви цілком можете відправитися зі своєю обраницею в секс-шоп і придбати вбрання та іграшки для сексу. Потрібно всього лише трохи фантазії і ваша жінка перетворитися - вона стане уважною медсестрою або стюардесою, Червоною Шапочкою або королевою.
Сексуальні ігри приносять безліч приємних хвилин і більшість жінок з вдячністю сприймають такий новий досвід. Відвідування спеціалізованого магазину для сексуальних ігор може стати новою щомісячною традицією вашої родини.


Інтимна близькість - свята святих, ставтеся до жінки шанобливо та трепетно і тоді ваше сексуальне життя, подібно діаманту, заграє новими відблисками і фарбами. Кохайте і будьте щасливі !