Як економити сімейний бюджет?

  • 2020-01-09

Сімейним бюджетом є спільний дохід членів родини. Він завжди буде мати якісь границі, навіть якщо в родині будуть працювати всі. Тому варто задуматися про економію, щоб мати можливість купити необхідні речі, побутову техніку, нерухомість і так далі.

Але якою би сумою ви не володіли, її завжди виявляться недостатньо. Для того, щоб подібних проблем не виникало, розглянемо декілька порад по економії бюджету на прикладі середньостатистичної родини.

Кілька порад як краще економити сімейний бюджет:

1. Щоб не забути потрібного й не купити зайвого, складіть список необхідних вам товарів, перед тим, як підете за покупками. Мало хто користується цим простим правилом, але воно дійсно допомагає зберегти кошти на більше потрібне.

2. Обмежуйте суму, наявну при собі. Беріть рівно стільки грошей, скільки потрібно для покупки переліку потрібних вам товарів. Це кращий спосіб заощадити гроші при поході в супермаркет.

3. Давно відомий факт - якщо йти в магазин ситим, це допоможе не набрати вам зайвих продуктів, покупку яких можна поки відкласти.

4. Так само, можна пристойно заощадити на знижках. Якщо ціна товару низька, це не означає, що він поганий. У свята багато магазинів побутової техніки роблять гарні знижки на велику кількість товарів. Самий час купити потрібне за низькою ціною! Зимові речі краще купувати заздалегідь, у теплу пору року. Улітку вони менш затребувані й мають величезні знижки. Узимку ціни на них значно виростуть.

5. Не розумієте, на що постійно йдуть ваші гроші? Ведення списку витрат допоможе вам з'ясувати, на що витрачається сімейний бюджет і усунути цю проблему.

6. Почніть консервувати продукти на зиму. Улітку овочі й фрукти коштують значно дешевше, ніж у холодну пору року. Так само, можна виїхати на природу й самостійно назбирати ягід і грибів. Приємний відпочинок плюс безкоштовна їжа. Чим не економія?

7. Всім відомо, як дорого в наш час коштує бензин. Якщо у вас є автомобіль, витрати на настільки дороге паливо неминучі. Однак, є гарний спосіб істотно знизити витрати на бензин - установити газобалонне встаткування. Адже газ майже в 2 рази дешевше бензину! Варто задуматися. Користуючись цими нескладними порадами, ви зможете помітно заощадити свій сімейний бюджет, щоб мати можливість купувати більше дорогі предмети сімейного побуту.