Як вибрати бізнес ідею?

  • 2020-01-08

Питання вибору бізнес ідеї досить складне. Оскільки правильний вибір бізнес ідеї запорука успіху. Не правильний вибір – це втрата часу, коштів, нервів. Для початку впишіть в свій блокнот 10-15 бізнес ідей , а далі вже вибирайте бізнес ідею,ось декілька порад:

по-перше, вибирайте таку бізнес ідею, яка найбільш підходить до того,чим Ви хочете займатись, тобто перетворення хобі в бізнес. Не переймайтесь, що на початковому етапі у вас буде мало грошей, головне займайтесь власною справою, а гроші прийдуть обов’язково.

по-друге, якщо у вас не має хобі,яке можна перетворити в бізнес, то вибирайте таку бізнес ідею,яку можна реалізувати в найменший прорізок часу.

по-третє, вибирайте таку бізнес ідею,яку можна реалізувати з невеликим стартовим капіталом, або ж яка не потребує взагалі стартового капіталу (тобто бізнес ідея з нуля)

по-четверте, вибирайте ту сферу, де Ви найбільш обізнані, або являєтесь спеціалістом. (Так, наприклад, працював юристом, відкрив свою юридичну компанію, працював сварщиком, зареєструвався фоп, та надає послуги по виготовленню воріт, заборів, решіток тощо.)

по-п’яте, вкрай важливо, щоб вибрана бізнес ідея приносила Вам моральне задоволення. У цьому головна відмінність між ненависною роботою за копійки та власною справою. Проте, пам’ятайте, що спершу малий бізнес приносить дуже мали прибуток, а інколи виходить на нуль, та навіть у збитки. Тому, багато підприємців закриваються у перший рік роботи.

І на останок не сприймайте ці поради по вибору бізнес ідеї , як щось обов’язкове, головне думати і діяти, діяти і думати.