Як відкрити власну справу в Україні

  • 2020-01-05

Сучасна Україна є демократичною державою, основним кістяком і капіталом якої є малий і середній бізнес. З тих часів коли наша держава отримала незалежність багато активних громадян вирішили відкрити власну справу в Україні; в підприємницьку діяльність влився цвіт нації.
Для тих хто зараз роздумує над тим як відкрити свій бізнес в цій статті ми наведемо поради відомого українського ТОП-маркетолога Павла Берновіча про те, як перейти від бізнес-ідеї до практики.

З чого розпочати власну справу?

Провідні маркетологи світу в один голос стверджують, що пробним каменем будь-якої власної справи  є бізнес-ідея. Саме від неї залежить вісімдесят відсотків успіху. Статистика доводить, що найуспішніші фірми з самого початку мали гарні ідеї, які зростали в успішну практику.

Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес успішно пішов в гору, то спочатку проаналізуйте конкурентів і знайдіть ринкову нішу, постарайтеся пропонувати такі товари і послуги яких немає на ринку, або ж пропонувати їх нестандартним чином.

Слід розуміти, що ділова активність є ні що інше як матеріалізація ідей, яка в кінцевому підсумку приносить відчутний прибуток. З тих пір як у вас з'явиться ясна і чітка бізнес-ідея і думки з приводу алгоритму її реалізації слід шукати однодумців і інвесторів. Однодумці дуже важливі, адже вони можуть увійти в керівництво вашої нової компанії або стати вашими співробітниками.


Навіть якщо ви поки прийняли рішення працювати на себе самостійно, то важливо скласти план дій і слідувати йому неухильно.
Якщо ви вирішили відкрити торгове підприємство, то добре продумайте де шукати постачальників, як реалізовувати рекламу, з яких коштів платити податки.

 

Пам'ятайте, що ідеї та смисли супроводжують продажу на будь-якому етапі. Тому дуже важливо подбати як про барвисту вивіску біля входу, яка світлом світлодіодних ліхтарів буде залучати відвідувачів, так і про більш широкомасштабну рекламу. Скористайтеся послугами друкарні, надрукуйте і розповсюдьте листівки і флаєри з обіцянкою знижки. Продумайте заголовки статей в провідних газетах та журналах, де опишуть гідність ваших товарів і послуг.
Безумовно, жоден сучасний бізнес не може обійти Інтернет, адже молодь знаходиться на форумах і в соціальних мережах, а тому здійснювати продажі через Інтернет не тільки вигідно, але і вкрай необхідно. Відкриття власного сайту-візитки або інтернет-магазину істотно просуне вашу справа і дозволить придбати добру репутацію.

Податки та бухгалтерія

Якщо ви не дуже сильні в бухгалтерії і боїтеся помилитися при сплаті податків, то найміть на півставки віддаленого бухгалтера. Таким чином, ви зможете наздогнати відразу двох зайців - правильно скласти бухгалтерські документи і не заплатити при цьому за послуги бухгалтера занадто дорого, адже вам навіть не доведеться приймати його в штат.

Уважно поставтеся до прийому персоналу, завжди віддавайте перевагу активним людям з цілями та ідеями, які зможуть просунути і зміцнити вашу справу.
 

Власна справа в Україні - відповідальна і складна діяльність, вона вимагає вміння розпоряджатися ресурсами і часом, але вести його дуже цікаво, адже в короткі терміни ви зможете отримати гарні результати і насолоджуватися плодом своїх праць.

Корисні статті за темою власна справа в Україні:

Дропшиппінг - розпочни свій бізнес на перепродажі товарів

Бізнес ідея – міні пекарня

Як отримати бізнес-кредит

Як вибрати бізнес ідею?