Вітаміни для покращення пам'яті у дітей

  • 2023-12-13

Як тільки починається навчальний рік -  багато батьків починають задумуватись про вітаміни для покращення пам'яті у дітей, як результат того,  що діти, на їх думку, починають гірше засвоювати навчальний матеріал. Безкінечні пошуки інформації на просторах інтернету, поради близьких та знайомих людей :) 

І тут звичайно, на перших сторінках пошуку нам видається купа сторінок із безліччю різноманіттю  пропозицій аптек із цими самими вітамінами для покращення пам'яті саме для вашої дитини.

Але,перед тим, як купити той чи інший вітамінно-мінеральний комплекс, важливо зрозуміти, яких саме вітамінів і мінералів не вистачає саме вашому малюку, а також потрібно пам'ятати, що всі ці (або більшість, як переконують багато виробників)  препарати синтетичні, тобто розробляються у лабораторіях із єдиною метою відтворення хімічної структури природних вітамінів.

Користь від цих “вітамінів покращення пам'яті “ м'яко кажучи,сумнівна, оскільки не правильний підбір вітамінів в кожному конкретному випадку, може нанести безсумнівну шкоду дитині.

 Справа в тому , що коли до організму потрапляє вітамін, який вже присутній, організму потрібно десь дівати зайвий хімічний елемент, як правило, синтез вітамінів не відбувається і тому в кращому варіанті вони просто виводяться через нирки, в гіршому випадку накопичуються у формі різноманітних непотрібних сполук.

Найкращий спосіб перевірити нестачу, будь-яких, вітамінів  — здати спеціальні аналізи та відповідні тести :)

Отже, не потрібно відразу бігти в аптеку та купувати супер комплекс вітамінів для покращення пам'яті у дітей, рекомендуємо подивитись в сторону продуктів які покращують пам’ять. Безсумнівно, що одним із найкращим продуктом на сьогоднішній день є волоський горіх - це унікальних засіб , який має неймовірну кількість біологічно активних речовин для покращення не тільки пам'яті, але й здоров'я всього організму дитини. 

Але, й тут не все так просто, оскілки волоський горіх протипоказаний тим людям, у яких є індивідуальна непереносимість, алергія. В цей продукт входить велика кількість рослинного білка, який, за певних умов, може бути провокатором появи алергічних реакцій або погано засвоюватися організмом. Тому вживати горіх потріно у невеликій кількості , звичайно, не на пустий шлунок, тоді все буде добре.