Чи існує жіноча логіка?

  • 2021-09-22

Не дивлячись на те, що всі з посмішкою ставляться до поняття «жіноча логіка», вона реальна, істотна і складає, загалом, доктрину поведінки більшості представниць чарівної статі.

Звичайно, що прояви цього дивного жіночого феномену, часом, просто заганяють у глухий кут. Або доводять до стану «ось зараз я і вб'ю тебе, марна і нелогічна істото». При цьому більшість чоловіків щиро вважають, що саме їх тип мислення, де основою побудови є сувора логічність і побудова «фактичної бази» є єдино вірним. Але чи так це?
 

Що ж це за дивний та нікому не відомий звір, жіноча логіка?
Для початку – що це взагалі таке і чому всім чоловікам здається таким дивним та незрозумілим? Якщо не занурюватися до безодні фізіології і психології, то різниця між чоловічою логікою та жіночої в тому, що жінка і думає і відчуває одночасно, а чоловіки ці поняття, здебільшого, розподіляють.
Саме тому жінки куди розважливіші за представників сильної статі в «амурних справах», а всі винаходи та відкриття людства зроблені, навпаки, чоловіками. Чоловік не може встежити за ланцюжком причинно-наслідкового зв'язку, тому що його просто не існує. Але існує якийсь своєрідний броунівський рух думок, «замішаних» на емоційному коктейлі. Чи існує жіноча логіка? Так. Але вона кардинально відрізняється від чоловічої.
Не поспішайте переметнутися на «блакитну» сторону, щоб хоча б розуміти, що відбувається в голові протилежної статі, адже жіноче мислення по-своєму, не менш ефективне, ніж чоловіче.
 

Чого не вистачає чоловічим мізкам?
Як правило, не вистачає креативності, тієї самої «геніальної іскри», натхнення і раптових осяянь. Дуже часто всі креативщики, до речі, несуть відбиток «дивний хлопець» і здаються оточуючим нелогічними диваками.

А в життєвих ситуаціях, коли формули і точні розрахунки далеко не такі ефективні, як при проектуванні будинків і теплотрас, жіноча логіка є не менш, а часом і більш корисним інструментом, ніж чоловіча. Для неї немає безвиході, тому що не існує прямолінійних рішень. Але це тільки в тому випадку, коли емоційний фон тримається на прийнятному рівні. Тому екзальтованих, гіперемоційність панянок і обходять за пару кілометрів - інакше, не дай Боже, зачепить хаотичним виплеском.