10 ідей для щасливого життя

  • 2021-09-22

Щасливе життя — це більш-менш усвідомлена мета кожного з нас.
На щастя, рецепту немає. Його рівень залежить від багатьох, часто дуже глибоких факторів. Але!
Є ідеї для щасливого життя, щоб ввести трохи більше у своє життя. Я повинен постійно нагадувати собі, що вам не завжди потрібно багато працювати, щоб почуватись краще. Іноді досить прогулянки. Це мій суб’єктивний список, оскільки він базується на моєму житті та досвіді, але хто знає, можливо, ви знайдете щось для себе ...
Будуть речі, які швидкі, прості та взяті з повсякденного життя, але також трохи глибші, готові? Розпочнімо!

Будь більше в тілі, а менше в голові.


По-людськи, ідея полягає в тому, щоб ваше тіло рухалося, особливо коли ви багато працюєте з головою, перед комп’ютером тощо. Для мене біг підтюпцем — це найкрутіша форма, йому дійсно багато разів виходило зі стану підвіски чи нестачі енергії. Рівень енергії в нашому тілі справді впливає на наш розум і на те, як ми сприймаємо світ. Часто після бігу я починав дивитись на речі, які раніше здавалися мені важкими й незрозумілими. Я особливо рекомендую це в дні, коли у вас складається враження, що ви нічого не хочете, і найзаманливіше — це згорнутися на зручному ліжку і спати в той середній день.


Розставити пріоритети.


Що для вас насправді важливо і що вас радує? У вас є двадцять чотири години на день. Це ваш бюджет часу. У що ви хочете інвестувати? Зараз я інвестую в основному в блог, стосунки, хороший сон, надійну роботу і відчуття свого тіла (біг). Це мої пріоритети на цю мить. Сумна новина, яку я останнім часом намагаюся прийняти, полягає в тому, що неможливо зробити все. Найцікавіше, що це дає нам можливість подбати про справді важливі речі. І коли ви зрозумієте, що важливо, реально вкладіть у це — час, гроші, зобов’язання.


Відносини й щасливе життя


Важко мати щасливе життя без стосунків. Ми це знаємо, але витрачаємо додаткові години на роботу, щоб мати можливість собі дозволити речі. Ми закриваємо серії та телефонні дзвінки на час, який ми могли б присвятити розмові з коханими. Ми працюємо у вихідні, обіцяючи собі не робити цього наступного місяця. Потім, однак, трапляються несподівані витрати, і ... знову немає часу. Багато людей, згадуючи найкращі моменти свого життя, бачать їх такими, як вони з людьми. Тому давайте подбати про наші стосунки з ними.


Делегування завдань і щасливого життя


Нещодавно я замислювався над тим, яким має бути життя, якби ми хотіли робити все, про що думаємо, на роботі, мати чисту квартиру, дбати про красу та здоров’я (спорт, здорове харчування, а отже, і здорове приготування їжі). Має бути цікаво, як хтось все ще є батьком для всього цього.
Крім того, ми повинні бути задоволеними, встигати до партнера, розвивати свої пристрасті, ми повинні бути добре відпочили й звичайно ... модно сповільнюватись і встигати для себе. Неможливо зробити все, та навіть якщо можна, то якою ціною? Тому ви обираєте свої пріоритети, а решту делегуєте. Це звучить дуже просто, хоча, беручи на себе занадто багато завдань, часто має психологічні причини (наприклад, проблеми з встановленням обмежень, невідомість своїх потреб, поставлення себе на останнє місце), і психотерапія може допомогти розв'язати проблему у її джерела.


Поставте собі реалістичні цілі.


Як продовження проводки. Якщо фізична активність для вас важлива, але ви кажете, що не маєте часу, то, можливо, варто знайти найменш трудомісткі заняття. Я не тренуюся 1,5 години та навіть не годину. Я не роблю їх щодня. Я бігаю по 40 хвилин чотири рази на тиждень. Душ і сніданок займає понад годину. Щоб вижити. Я ніколи не буду супер підтягнутим, але ці пів години дають мені відчуття бадьорості, жвавості та здоров’я у тілі. Поставте собі реалістичні цілі, тому що я кажу: зроблене — краще, ніж ідеальне.
Щасливе життя — це добрі стосунки з самим собою — будьте ніжні з собою.
Будуть дні, коли у вас не все буде добре. Ви будете найбільш неефективною і нещасною людиною. Дайте собі в лоба, якщо у вас погано виходить, замість того, щоб кататися на собі.
Ви не машина, і ви не повинні бути ідеальними. У такі дні поводьтеся з собою так, як з власною дитиною, близьким другом. Припускаю, ви хотіли б підтримати їх. То чому б не себе?
Коротше, справа не в тому, щоб проковтнути емоції (до яких ми в основному звикли з дитинства), а висловити їх у безпечних умовах. Вам буде легше.
Іноді робіть безглузді речі — просто буття є однією з ідей для щасливого життя.
Більшість із нас працює так, що ми завжди повинні мати мету. Нещодавно я з'ясував, що робити теоретично безглузді речі може бути просто дуже весело. У мене дуже приємні спогади про вечірню поїздку з моїм партнером — у нас не було мети, ми просто їздили по місту з музикою. Такі моменти, коли ви робите щось, що не дасть вам ніяких вимірюваних результатів, може допомогти вам просто насолодитися моментом і смакувати життя.


Терапія і щасливе життя


Терапія — найкращий спосіб роботи, відомий мені на цей час, який дозволяє будувати краще життя більш свідомо. На відміну від циркулюючих міфів, це стосується не лише людей, які не можуть впоратися з життям. Все більше і більше людей, які в умовах суспільства мають успішне життя, обирають терапію.
Щоб краще зрозуміти себе, покращити якість стосунків, вмій відпускати. Все більше і більше відомих блогерів, спортсменів та знаменитостей прямо кажуть, що вони на терапії, розвінчуючи міф, що це лише для божевільних людей.
Якщо ви хочете інвестувати у свій розвиток та зосередитись на глибших шарах вашого внутрішнього світу, перевірте, що вам служить, а що ні, це дуже хороший спосіб.