Як дівчині підвищити самооцінку

  • 2021-09-16

На відміну від чоловіка, жінка надає величезного значення своїй зовнішності. При цьому часто намагається орієнтуватися на зразки глянцевих журналів. Чому за еталон краси прийнято вважати дівчат, скелет яких можна переглянути без рентгена? Цінителі жіночої краси завжди захоплювалися плавними вигинами жіночих форм, а не гостротою геометричних пропорцій.

Але незалежно від того, як ви виглядаєте, важливо, як ви себе позиціонуєте. Ось де потрібно попрацювати над самооцінкою. Зверніть увагу: йде начебто непоказна на вигляд панянка, але так гордо піднявши голову, ніби їй тільки що повідомили про перемогу в конкурсі «Міс Всесвіт». І навпаки, сидить в автобусі миловидна дівчина, однак затиснута, як сіра мишка. Причина очевидна - різні полярності самооцінки. В одному випадку, хтось постарався її завищити, а в іншому - знизили нижче нікуди. Як же вирівняти зарозумілість?

Для цього потрібно чітко сформулювати, навіщо вам це потрібно і чи потрібно взагалі. Якщо ви готові боротися за визнання себе Жінкою з великої літери, почніть з малого - полюбите себе. Якщо ви себе не любите, суспільство це прекрасно відчуває і починає вас поглинати, перетворюючи в сіру масу. Але ви не така, ви особистість. Причому неабияка! У вас є багато талантів, але ви чомусь соромитеся показати їх.

Для початку перед собою потрібно поставити цілі і, записавши їх на папір, повісити на дзеркало. Щоранку, прийнявши душ, подивіться в дзеркало - ви зможете!
Перше - любити себе. Відгородите себе від зовнішнього світу якимось захопленням, тим, про що будете знати тільки ви. Може це буде вишивка, може танець живота, може вивчення мов - вибирайте. Але нікому про це не кажіть. У вас буде маленький секрет, який прекрасно підійме вас у власних очах - у вас буде те, чого немає у багатьох. Це інтрига!

Друге - навчитеся ходити прямо. Ви королева. Це ви дозволяєте людям спілкуватися з собою, це ви вибираєте з ким дружити. Добре запам'ятайте фразу: «Не для нього ця троянда розцвіла». Нехай вона буде вашим провідником по життю. Тому що люди різні і їх багато, а ви така одна.

Третє - розширюйте свій словниковий запас. Якщо не знаєте значення будь-якого слова, якими зараз просто-таки нашпигована наша мова, обов'язково дізнайтеся що це таке. Ерудована панночка завжди розохочує чоловічий інтерес. Хоч і кажуть, що розумних не люблять - дурниця. Просто потрібно бути розумною в міру. Вашій кавалеру буде дуже приємно вийти з вами в люди, коли ви буде легко парирувати випади «світських левиць» - він буде щасливий. Просто потрібно вміти промовчати, коли блищить інтелектом чоловік. От і все.

Ніколи не комплексуйте з приводу своєї зовнішності. Ви така одна. І точно те, що десь ВІН шукає саме таку як ВИ. Залишайтеся сама собою. Слухайте улюблену музику, дивіться фільми які сподобалися , не йдіть сліпо за модою: адже вона стрімко мінлива, і люди в бігу за нею втрачають самого себе. Насолоджуйтесь життям і будьте задоволені собою!