Новорічні тости

  • 2021-09-16

Коли за новорічним столом збираються близькі і дорогі серцю люди, хочеться щиро привітати їх зі святом, але трапляється таке, що іноді просто не хватає слів, щоб передати всю багатогранність своїх побажань. В такому випадку стануть в нагоді приведені нижче новорічні тости.

Тост за Діда Мороза и Снігуроньку

Друзі, я хочу підняти цей бокал за те, щоб ми у цьому році жили, як Дід Мороз и Снігуронька. Скільки років я їх знаю, аж з самого малку, а вони все не старіють, не хворіють, завжди веселі і гроші у них на подарунки є завжди!

Тост за життя, як шампанське

Бажаю усім, хто зібрався за цим святковим столом, щоб життя ваше було таке ж, як новорічне шампанське – легке, хвилююче, чисте, ігристе і било через край!

Тост за добро

Давайте пригубимо вино за добро у цьому світі! Нехай це звучить банально, але ж саме з добра починається все прекрасне. Ми можемо казати, що живемо у жорстокому світі, але найголовніше – це не бути жорстокими самим. Піднімемо бокали за те, щоб цей Новий рік нас змінив, щоб ми стали добрішими, так як добро починається з нас!

Тост за щедрі подарунки Всесвіту

Я бажаю підняти бокал за те, щоб Всесвіт послав кожному з нас те, що ми більш за все прагнемо отримати в Новому році. Але саме головне – це вірити у своє бажання, тоді Всесвіт винагородить нас найкращими дарами!

Тост за щастя у дрібницях

Мої найдорожчі, я бажаю, щоб ви завжди пам’ятали про те, що наше щастя у дрібницях. Його можна відшукати і в посмішках близьких людей, і в привітнім слові від зустрітої на шляху людини, і в сніжинках на лодоні, і в мерехтінні новорічних вогників. Бажаю вам в Новому році як можна більше радіти дрібницям, щоб наш світ став світлішим і яскравішим!

Тост за безмежні можливості

Наше життя має границі, воно недовге, а мрії безмежні. Ти сам йдеш по дорозі, а у мріях вже вдома. Ти сам йдеш до любої, а у мріях вже в її обіймах. Ти сам живеш у цю мить, а твої мрії простягаються на багато років уперед. Мрійливі думки летять далі тої межі, де обривається життя. Вони летять у століття. Так хильнемо ж з келихів за те, щоб у 20__-ому році ми мали безмежні можливості для втілення в життя наших мрій!

Тост за відсутність часу на журбу

Нам завжди не вистачає часу на важливі речі: на те, щоб приділити увагу рідним, на те, щоб сказати добрі слова близьким. Як часто ми витрачаємо час на неважливі речі! Нехай у 20__-ому році все буде навпаки – нехай нам не вистачатиме часу лиш на журбу, злість, невпевненість і страх.