КОРИСНІ ПОРАДИ Misce.Info - місце інформації

Магнетизм жінки - корисні звички магнетичних жінок

  • 2020-01-04

Магнетизм жінки - абсолютно особливий феномен в сучасному суспільстві. Магнетична жінка так само приваблива як тілесно, так і духовно. Дотримуйтесь наших рекомендацій і ви зможете відчути гармонію і підвищити якість свого життя.
 

Бути жінкою нового тисячоліття - складне завдання і відповідальний вибір. Канули в минуле часи, коли жінка сприймалася лише як матір або кохана. Сьогоднішні представниці прекрасної статі все частіше реалізуються в суспільному житті. Як зберегти баланс між щоденним існуванням і духовним зростанням, турботою про дітей і побудовою кар'єри?

У цій статті ми хочемо запропонувати вашій увазі кілька звичок, які притаманні самим магнетичним жінкам нового тисячоліття.

1. Позитивний і гарний настрій властивий кожній жінці. Не є таємницею, що з приємними емоціями будь-яка справа здійснюється швидко. Останнім часом у зв'язку зі стресами частішають випадки депресій і фобій. Не слід відкладати в довгий ящик і потрібно вчасно звертатися до психолога, який порекомендує вам кілька афірмацій або вправ, щоб налаштувати думки на позитивний лад.


2. Відповідальність. Якщо провести опитування найбільш успішних людей тисячоліття, то однією з найважливіших якостей, що визначають успіх будь-якої справи, вони назвуть відповідальне ставлення. Зовсім не годиться звинувачувати інших у своїх невдачах, не слід випромінювати негатив, візьміть на себе відповідальність за власні рішення і вчинки.


3. Бути щасливою - теж праця. Коли смуток підступає до душі, важливо зробити все можливе, щоб налаштуватися на хвилю щастя. Для цього слід читати улюблені книги, зайнятися рукоділлям або живописом. Деякі знаходять віддушину в написанні віршів, в той час як іншим жінкам подобається створювати кулінарні рецепти. Знайдіть час, щоб повністю присвятити себе діяльності, яка вам подобається, розвиває духовно та інтелектуально.


4. Вмійте бачити гарне в інших людях! Поставте собі за мету уважно і дбайливо ставитися до співрозмовника. Деякі люди пізнаються нами роками і ставляться до наших добрих друзів, в той час як інші залишаються лише знайомими, з якими ми підтримуємо лише поверхневі відносини. У будь-якому випадку, спілкуючись з людиною, не слід концентрувати увагу на недоліках, звертайте увагу на  переваги людини. У вашого друга прекрасна посмішка, він веде здоровий спосіб життя і захоплюється екологією? Чудово! Адже це відмінні теми для бесіди.


5. Ставте цілі! Цілепокладання-важлива частина досягнення успіху. Така зосереджена внутрішня робота не тільки дозволяє сконцентруватися на найважливіших завданнях, але і економить масу часу. Найкращим чином буде запис цілей в блокнот, при цьому їх слід розділити на короткочасні і довгострокові. Ви бажаєте придбати автомобіль, записатися на курси крою та шиття, навчитися вирощувати фізаліс? Тоді сміливо перераховуйте всі ці цілі на аркуші паперу. Потім подумайте і скоротіть їх до п'яти цілком досяжних. Час від часу звіряйтеся з блокнотом і фіксуйте за який час ви змогли досягти тієї чи іншої мети.


6. Імідж визначає успіх. Всі жінки мають магію і магнетизм, щоб цього досягти слід уважно стежити за собою. Регулярно робіть зачіски, манікюр та макіяж, уважно і вдумливо підбирайте одяг. На сьогоднішній день існують фітнес-центри в яких вам можуть допомогти придбати красиву фігуру і курси ораторського майстерності, на яких можна поставити голос. Але найголовніше в шикарній жінці - це впевненість в собі, довіряйте свого внутрішнього голосу і долайте внутрішні перешкоди, тоді ви зможете підсилити свою привабливість.


7. Не бійтеся будувати кар'єру. Пішли в минуле ті часи, коли жінки займалися лише сім'єю і домом, сучасні представниці прекрасної статі так само впевнено почувають себе за кермом або в кріслі керівника. Поступаючи на посаду в компанію, ставте перед собою мету через рік отримати вищу посаду і йдіть до неї впевнено. Для цього дуже важливо займатися самоосвітою і підвищувати кваліфікацію на курсах, приймайте участь в конференціях, круглих столах і семінарах, регулярно читайте літературу за фахом. Не бійтеся взяти на себе додаткові посадові обов'язки, так ви зможете повністю розкритися як фахівець.