Скільки солодощів можна давати дітям?

  • 2021-02-22

Діти представляють значну частину покупців кондитерських виробів. Є воістину нескінченна кількість видів солодощів: цукерки, хлібобулочні вироби, морозиво, напої, зацукровані фрукти, варення та джеми. Всього не перелічити. Вони містять різну кількість цукру чи інших підсолоджувачів, щоб залучити підростаюче покоління.

Але, як дорослі люди, ми розуміємо, що наша жага солодкого поступово зменшується. Ми все ще насолоджуємося гарною плиткою шоколаду, порцією морозива або апетитним шматочком торта, але більше не потребуємо них так, як діти.

Наука може дати відповідь чому.

Останні дослідження вказують на те, що, можливо, головна причина, чому діти такі ласуни не тільки тому, що у солодких речей, прекрасний смак. Причина набагато більш грунтовні і, по суті, є невід'ємною частиною розвитку дитини.

Дослідження, проведене в Сполучених Штатах, ставило метою вивчити наскільки тяга до солодкого серед молоді може бути пов'язана з фізичним ростом і розвитком. Було обстежено 143 дитини віком від 11 до 15 років.

Солодкість пов'язана з калорійністю і багатими вуглеводами продуктами, що постачають організм енергією. Дослідження свідчать, що вимоги прискореного росту і розвитку призводять до збільшення попиту на "паливо" і спонукають молодий дитячий організм вишукувати калорії жирної, солодкої їжі.

Дослідники розділили 143 дитини на дві групи, базуючись на перевагах до солодкої їжі. Ті, хто менше віддавав перевагу солодку їжу показали уповільнення росту кісток, в той час як ті, хто сильніший, волів ласощі, виявляючи більш високі темпи зростання кісток. Дослідження свідчили також про те, що, по мірі того, як зріст дитини сповільнювався, спрага солодкого також зменшувалася.

Ну, навіть самі дослідники не зважилися стверджувати це. Для досягнення більш надійного результату вибірка досліджуваних повинна бути розширена. Однак дослідження вказали на певний напрям для подальших досліджень.

Постачальникам і батькам не потрібні особливі дослідження, щоб сказати, що маленькі діти мають велику тягу до солодощів. У той час як "дорослий" ринок солодощів, цукерок, тортів, морозива та інших солодких страв великий, дитячий ринок - величезний, і продовжує рости. Дитячі смаки стають більш витонченими, в наявності все більший попит на нові смаки, форми і сорти шоколаду, цукерок і всього солодкого. Досить подивитися на полиці в місцевому супермаркеті!