Прикмети вагітних жінок та їхні забобони

  • 2021-01-26

Кожна вагітна жінка стикається з різними прикметами і забобонами, коли виношує свою дитину. І кожна замислюється над тим, чи варто їм вірити. Найчастіше це лише - побоювання вагітних, якими їх наділяють бабусі, мами і інші родичі. Я вже пройшла цей етап у своєму житті і хочу поділитися з іншими. Давайте ж спробуємо розібратися, якими прикметами варто вірити, а якими можна знехтувати.

Всім вагітним жінкам кажуть, що не можна фарбувати і стригти волосся. Навіть буває таке, що перукарі відмовляються стригти своїх клієнтів. Вважається, що це якось позначиться на малюкові. Я можу сміливо заспокоїти майбутніх мам, що це все дурниця, перевірено на власному досвіді. Мої походи в салон краси ніяк не позначилися на моєму малюку. Він народився здоровенький. Тому якщо матусі відчувають себе відмінно під час вагітності, чому б їм не порадувати себе такою дрібницею. Навіть навпаки, це доставить багато позитивних емоцій, адже будь-яка жінка хоче бачити себе красивою. А коли бачиш в дзеркалі заросле своє відображення, скажу вам, що це не дуже приємно.

Часто вагітним лікарі в жіночих консультаціях забороняють пити багато води. Вони кажуть, що дитинці не вистачатиме кисню. І це правда. Свого часу я не слухалася лікарів, вважала, що це дурниця, тим більше, дуже хотілося пити, адже на вулиці було літо. Так ось народився мій малюк, і почалися перші проблеми. УЗД головного мозку показало, що у нас кісти. Це було наслідком кисневого голодування, яке я створила сама своєму малюкові. Вони, звичайно, розсмоктуються, але потрібно лікування, щоб малюк не відставав у своєму розвитку від ровесників.

Також під час вагітності з усіх боків тільки й чуєш: «Не можна нічого купувати малюкові, поки він не народиться !!!». Ці побоювання вагітних також марні. Я можу сміливо стверджувати про це, виходячи з власного досвіду. Ще до народження свого сина ми з чоловіком облазили все магазини і купили абсолютно все. І знову ж таки, дитинка благополучно народився і повернувся додому.

Ще існує одна прикмета - не можна вагітним торкатися до обличчя, а то у дитини все тіло буде в родимі плями. Цьому не варто вірити. Я всю вагітність чіпала своє обличчя стільки, скільки хотіла і нічого, народився мій синочок тільки з однієї родимкою на попі і все.
Кажуть, що не можна їсти тайком - дитина буде всього боятися. Часто вагітним родичі забороняють їсти що-небудь, наприклад, апельсини, і тоді вони потайки їх їдять. Відповідно, вони відчувають страх, що їх можуть зловити, і цей страх і передається дитині. На жаль, в даному випадку я не можу поділитися досвідом. Під час вагітності мені не хотілося нічого забороненого, тому й не доводилося їсти потайки.

Хороші лікарі в жіночих консультаціях забороняють вагітним матусям класти ногу на ногу, щоб у малюка ніжки були криві, так як порушується кровообіг в ступнях. Я ж про це дізналася лише в пологовому будинку, але нічого, у мого сина ніжки рівненькі, хоча я всю вагітність клала ногу на ногу, чому - то мені було так зручніше за все.

Існує прикмета, що майбутньому матусям не можна дивитися на хворих і потворних, дитина може народитися негарним. Не знаю, наскільки треба вірити в цю прикмету, але не варто спокушати долю. Тим більше це будуть непотрібні негативні емоції.

Кажуть, що вагітним не можна брати кішку на руки. Можливо, це так, адже кішки є збудниками небезпечного захворювання - токсоплазмозу, яке може передатися маляті і вразити нервову систему дитини. Але не всі кішки є збудниками. Якщо ж майбутня матуся дуже любить кішок, і у неї живе такий вихованець, досить зробити кішці аналіз на виявлення даного захворювання.

Ще досить багато різних прикмет, але кожній жінці самостійно вирішувати для себе, вірить вона в них чи ні.