Види пральних машин - на що важливо звернути увагу

  • 2021-01-22

Пральна машина - незамінна помічниця по господарству

Пральна машина по праву вважається найважливішою помічницею в будинку. Вона економить величезну кількість часу своїх господарів, стираючи, отполасківая, віджимаючи, а іноді і суша одяг і білизна. Але сучасні машинки здатні не тільки на це, вони ще можуть економити електроенергію і воду. Давайте детальніше розглянемо те, як розрізняються автоматичні пральні машини?

Види пральних машин - на що важливо звернути увагу

Тип завантаження

Швидше за все, кожен зможе назвати пральну машинку з «віконцем» (завантаження з фронту) і з вертикальним завантаженням (зверху). Які основні характеристики пристроїв кожного з типів?

Фронтальне завантаження

• Легко вбудовуються і відмінно поміщаються в кухонних меблів або під раковиною.
• Займають більше місця в квартирі (в порівнянні з аналогами мають вертикальне завантаження), при виборі місця установки треба залишати запас простору для відкриття люка.
• Більш зручні пристрої, в яких відкриття люка можливо до 180 °.

Вертикальне завантаження

• Можуть бути розташовані абсолютно в будь-якому місці квартири (не потрібно місце для відкриття люка).
• Під час прання, елементарно, можна додати або прибрати якусь річ.
• Управління (панель, перемикачі, кнопки) розташоване зверху, тому маленькі діти не зможуть включити / вимкнути машинку або перемкнути програму прання в процесі роботи.

Габарити і максимальне завантаження


Зараз на ринку представлені агрегати різної глибини і висоти. Стандартними розмірами є (глибина / висота / ширина) - 58/85/60 см. У магазинах можна також знайти пристрої глибиною 45, 40 і 32 см і заввишки 70 см. Останні призначені для вбудовування під раковину.
Від габаритних розмірів, природно, залежать і розміри барабана, що визначають максимальне завантаження.
1. Глибина пристрою 32 см - завантажити білизни можна ~ 3,5 кг. Для сім'ї з чотирьох і більше осіб, обсяг малий.
2. Агрегати глибиною 45 і 40 см - максимальна закладка ~ 4,5 кг.
3. Стандартні машини глибиною 58 см - 5-8 кг.
Бак і барабан

Барабани в даний час виготовляють, як правило, з нержавійки, а бак, в якому цей барабан обертається, може бути проведений з нержавіючої або емальованої сталі, деякі виробники, пропонують моделі з баком з композитних матеріалів: карбон, полиплекс, полінокс і ін.
Нержавійка більш галаслива; композитні матеріали краще поглинають вібрацію, мають гарну теплоізоляцією, однак, вважаються менш довговічними.

Класифікація за типом енергоспоживання, швидкості віджиму і якості прання

Існує шкала ефективності прання, що складається з семи класів, починаються класи з літери А і закінчуються G.
• Автоматичні машини класу В і A, вважаються дбайливими по відношенню до білизни і найбільш економними в плані витрати електроенергії. При пранні на 60 градусах машина класу А, споживає електрику менше 1кВт / год.
• Клас С, D або Е говорить про середній рівень як прання, так і енергоспоживання.
• Класи G і F, належать до найбільш неекономним за всіма показниками.
Якщо розглядати віджимання, то найчастіше буквене позначення класів говорить про кількість оборотів в хвилину, від вологої білизни (при 400 об / хв) до практично сухого (при 1600 об / хв). Але не забувайте, що найвища швидкість віджиму найбільш ефективна для товстих тканин, таких як, наприклад, махрові рушники і халати, а тонкі тканини швидше зносяться, тому для них краще вибирати 800 або навіть 600 об / хв.

Програми прання

У пропонованих сьогодні пральних машинах присутній стандартний набір програм, заснований він на вигляді тканини:
• синтетика;
• вовна;
• бавовна;
• шовк.
А також можна зустріти додаткові програми, відсутність або наявність, яких залежить від двох критеріїв - бажання виробників і цінова категорія пристрою:
1. Коротка програма - для щоденного освіження речей без сильних забруднень.
2. Замочування і сильно забруднена - програми, призначені для сильнозагрязненная одягу.
3. Додаткове полоскання знадобиться в тих сім'ях, де є люди з ослабленим здоров'ям (алергія, непереносимість будь-яких компонентів миючих засобів і т. Д.), А також маленькі діти.
4. Половина або часткове завантаження - така функція дозволяє зменшити кількість споживаної води, в тому випадку якщо барабан не повний.
5. Fuzzy Logic - функція або програма, яка сама вибирає режим прання і оптимальну температуру, в залежності від кількості використовуваного порошку. Автоматичні машини, оснащені цією програмою коштують трохи дорожче аналогів простіше і все ж, користуються популярністю, т. К. Істотно зменшують витрата води і кількість використаної електроенергії.

Вбудована сушка

Напевно, у кожної торгової марки можна знайти машини з вбудованою сушкою, яка допомагає зменшити кількість домашньої роботи.
Основні характеристики даної опції:
1. Сушка білизни, як правило, в половинному обсязі в порівнянні з випраним (наприклад, якщо максимальне завантаження при пранні - 5 кг, то підсушити можна близько 2,5 кг), це означає, частина білизни доведеться перекласти.
2. Дані режими призводять до швидкого зношування тканини.
3. Автоматична сушка сильно мне тканину, тому без прасування все одно не обійтися.
якість збірки
• Туреччина: збірка повністю автоматична, термін служби пристрою розрахований на 4 роки.
• Італія і Корея - гарантована експлуатація 8 років.
• Німеччина - до 15 років.
• Австрія і Швеція - до 20 років.

Визначившись з основними вимогами, ви, безумовно, зможете підібрати оптимальний для себе варіант!