Кольорові весільні сукні для нареченої

  • 2021-01-20

Багато наречених вважають за краще традиційний білий в їх весільний день. Але в останні роки біле плаття поступилося місцем іншим кольорам. Бежевий, пастельний рожевий, світло-блакитний вибирають все частіше, а часом зустрічаються навіть сміливі яскраві кольори, такі як червоний. Пастельні відтінки зеленого, жовтого, рожевого дуже романтичні і ідеально підходять для цього дня. Залежно від кольору вашої шкіри і волосся ви можете знайти відтінок, який підходить саме вам.

Сірі штрихи в вашому весільному стилі
Це колір, який нагадує осінь. Якщо ви не вибрали його для весільного плаття, можете додати його в ваші аксесуари. Стрічка для волосся, пояс, який підкреслює талію, болеро або рукавички. Виберіть сірий костюм для вашого нареченого і ви будете чудово виглядати разом в цей найважливіший для вас день!

М'який рожевий в романтичному стилі
Чудово підходить для дівчат, які вступають в шлюб в молодому віці. Надає невинність і відмінно поєднується з романтичним стилем, який вимагає цей день.

Ексцентричний червоний
Чудова пропозиція для ретро нареченої. Червоний колір дуже інтенсивний, показує силу характеру його власниці, її егоцентризм і пристрасність. Деякі штрихи кольору у весільній сукні, такі як мережива, стрічки, рельєфні квіти не зроблять таким ексцентричним ваш наряд. Замість цього вони додадуть вам додатковий романтизм і зроблять вас більш сучасною.

Бежевий колір
Виберіть цей колір для зимового весілля. Колір слонової кістки є не менш класичним кольором для стилю весільного плаття, як і білий. Підходить до пшеничного шкірі і чудово поєднується з золотими прикрасами. Це в рівній мірі романтичний і ніжний відтінок. Доповніть образ бежевими туфлями, які ви в майбутньому зможете надіти знову і на інші заходи.

Виберіть весільну сукню в золотому кольорі або з золотими деталями
Виберіть весільну сукню золотого кольору або прикрасьте золотими блискітками. Підтримайте баланс у вашому стилі, вибираючи взуття спокійного кольору, легкий макіяж і зачіску. Уникайте помітних ювелірних виробів і аксесуарів в цілому, так як ваше плаття саме по собі вражає.
Виберіть цей колір для зимового весілля.

Ніжний фіолетовий
Фіолетовий колір, так само як і рожевий, символізує жіноче начало, і підходить більше молодим нареченим. Фіолетову сукню створить навколо вас ауру містики і чаклунства і зачарує всіх запрошених на весілля.

Чорне весільну сукню для дуже ексцентричних осіб
Чорна сукня - це мабуть самий незвичайний вибір для нареченої. Краще віддати перевагу м'якому поєднанню чорного з білим.