Кешбек Сервіс Україна - повертай до 15% онлайн і офлайн покупки

  • 2020-04-23

На запитання, "що таке кешбек?" дуже гарно відповідає дослівний переклад англійського "cash back" - повернення готівки. Це повернення частини коштів за покупки в інтернет-магазинах. Отже, можливо витрачати та заощаджувати гроші одночасно. Це означає, що покупка з кешбеком стає більш вигідною, ніж звичайна покупка.

Розмір кешбеку в магазинах різний та може досягати до 15% від витраченої суми. Кешбек (cash back) - це не віртуальні бали, які можуть стати в нагоді чи ні. Це живі гроші, які можна отримати на банківську карту, мобільний телефон або електронний гаманець, та витратити на свій розсуд, без прив'язки до магазину.

Звідки береться кешбек?

Гроші за кешбек платить інтернет-магазин, в якому Ви робите покупку. Ці кошти виплачуються із маркетингового бюджету компанії (магазину), який використовується для реклами та просування продукту. Ельдорадо, Comfy, Aliexpress, Gearbest, Rozetka, Цитрус, Мойо та багато інших магазинів вже працюють за такою схемою. Наприклад, кешбек Аліекспрес можна отримати до 5% за кожну покупку, а кешбек Розетка - до 4% від витраченої суми.

Як працює кешбек-сервіс Україна?

Payback.ua - Кешбек-сервіс в Україні, який підключається до партнерських програм Інтернет-магазинів та залучає клієнта в магазин для покупки. За покупку, яку зробив клієнт, сервіс отримує комісійну винагороду. Більшу частину цієї винагороди кешбек-сервіс віддає клієнту. Це і є кешбек (кэшбэк, cash back).