Що означає картина із вовками

  • 2020-02-26

Якщо ви обрали вовка в якості зберігача домашнього вогнища і хочете, щоб він захистив ваш будинок від недоброзичливців, то саме час купити картину з вовками. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі репродукції професійних майстрів. Купіть картину з вовками і захистіть свій будинок

ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК Картина з вовками купити в якості подарунка для себе, колезі по роботі, родичів є правильним вибором, адже дизайн інтер'єру важливий для правильного і гармонійного облаштування житла. Будинки аристократії в стародавні часи прикрашали картини пензля найвідоміших художників. Колись це було досить дорого і престижно. Сьогодні дозволити собі мати в будинку картину може кожен бажаючий, проте вибір твору мистецтва свідчить про естетичний смак власників приватних будинків і квартир. Картини з вовками купляють упевнені в собі і цілеспрямовані особистості, які звикли відстоювати свої права і територію.

СИМВОЛОМ МОРАЛЬНОСТІ І ВІДДАНОСТІ СІМ'Ї У міфах і легендах корінного населення Америки вовки вважалися символом моральності і відданості сім'ї, оскільки вони обирають пару на все життя. Це також знак шляхетності, оскільки ці тварини вступають в сутичку тільки з рівними. Скандинави поклонялися вовку Фенріру, який був свідченням впливу на землі хтонічних сил. У Стародавньому Римі існувала легенда, згідно з якою засновників Рима - Рема і Ромула вигодувала вовчиця. В цій державі вовки були присвячені Марсу як богу війни. Як і в Стародавньому Єгипті, в Римі вовки символізували завзятість до кінця і військову доблесть. Єгиптяни поклонялися богу Упуату з вовчою головою, який вважався провідником в світ покійних.

СИЛА ТА РОЗУМ Відомі російські й українські казки в яких саме вовк стає товаришем головного героя. Ці тварини живуть між світом проявленого і світом символічного, вони вільно переміщаються між кордонами життя і смерті, несучи в собі вселенські знання і народні звичаї. Багато вождів здавна вибирали для себе символ вовка як показник міці правління, а накреслення цієї тварини вважалося священним і доручалося лише посвяченим жерцям.

КАРТИНА ВОВКА ФЕН-ШУЙ Останнім часом все більше багатих людей довіряють китайської філософії Фен-шуй, згідно з якою весь дизайн інтер'єру будинку слід орієнтувати по сторонах світу і наповнювати глибиною символікою. Відповідно до цієї китайської концепції вовки є переможцями, що виходять зі складних битв між добром і злом. Тому картини з вовками, які ви можете помістити в будинку, будуть оберігати домочадців в складні часи і не дадуть злу проникнути в житло.