КОРИСНІ ПОРАДИ Misce.Info - місце інформації

Як купити сало?

  • 2020-01-04

Нарешті прийшов час купувати сало. Обрати правильне сало, щоб воно було ніжним, м'яким та звичайно смачним. Купувати сало потрібно на звичайному базарі - у м'ясному павільйоні. Придивіться до продукту, він повинен бути білим, з ніжно-рожевим відтінком - саме таке сало найсмачніше. Оптимальна ширина сала - приблизно 3 см, якщо буде тонше чи  товще смак сало буде гірший. Купить сало у продавця, в якого у Вас виникає довіра, що сало можливо  буде домашне, тобто вирощене на овощах із городу картоплі, буряків та яблук.

Шкірка у сала повинна бути чисто вискоблена, без щетини, злегка жовтуватого кольору. У свіжого сала - тонкий солодкуватий запах. А от визначити на нюх кнура просто так не можна. Потрібно попросити у продавця відрізати кусочок сала та злегка його підсмалити зажигалкою, якщо з'явиться спецефічний запах сечі - це кнур і купувати таке сало не потрібно, оскільки Ви його просто напросто в дома викините їсти таке сало неможливо.

Найсмачніше сало із тонкою шкуркою, береться з боку свині або зі спини. Воно одинаково гарне і в обробленому вигляді так і сирому. Особливе місце займає підчеревена із прослойкою мяса, таке сало потрібно вживати смаженим або запечаним.   

Отже, купуйте сало  із нашими порадами та насолоджуйтесь національним диво-продуктом.