Як вибрати електрочайник: поради для покупця

  • 2020-02-26

Электрочайник - один із самих популярних побутових приладів, як будинку, так і в офісі і як вибрать електрочайник коли основним його завданням є швидкий підігрів і кип'ятіння води для готування кава або чаю. Тому максимальний обсяг води й потужність - це ключові параметри при виборі электрочайника. Витрата електроенергії й час нагрівання води прямо залежать від обсягу чайника. Якщо ви аматор подорожей і активного відпочинку, зверніть увагу на компактні моделі з обсягом 0,5 літра. Їхня потужність, як правило, не більш 1000 Вт. Для використання всією родиною вибирайте моделі на 1,7-2,0 літра й потужністю 1500-3000 Вт. Варто нагадати, чим вище потужність электрочайника, тим більше навантаження на проводку й витрата енергії.

Як вибрати електрочайник: поради для покупця

Основа электрочайника - нагрівальний елемент, який найчастіше буває у вигляді відкритої спіралі або схований дисковий. Саме від цього елемента залежить, наскільки швидко нагріється вода, а також показник шуму під час роботи. Нагрівальний елемент у вигляді спирали найчастіше виготовлений з нержавіючої сталі, але зустрічається й "золота", яка складається з нітриду титану. Остання характеризується більшою стійкістю до накипу. Моделі із плоским нагрівальним приладом більше контактують із водою, відповідно швидше її нагрівають. Простота очищення від накипу - додаткова перевага даного елемента. Швидше гріють воду й тихіше працюють электрочайники, оснащені схованим диском. Це нагрівач, до якого підключені контакти.

Як вибрати електрочайник - вибір дизайну

Электрочайник є невід'ємною частиною інтер'єру, тому варто звернути увагу на його дизайн. Наявність різних форм, розцвічень і матеріалів дозволяє вибрати потрібну модель. Пластикові чайники легкі й безпечні, нагріваються мало й остигають повільно. Крім того, серед цих чайників величезний вибір різних розцвічень і форм, найбільш доступна ціна. Міцністю й тривалим терміном служби порадують сталеві й алюмінієві моделі. А от стильний скляний электрочайник зажадає постійного відходу, тому що через його стінки буде видний накип, що постійно утворюється. До додаткових функцій сучасних чайників ставляться: автоматичне відключення після закипання, зняття з підставки, наявність фільтра, а також функції підігріву води, подача звукового сигналу при завершенні роботи, відключення при відсутньому обсязі води.

Як вибрати електрочайник -  вибір термопот

Термопот має функції електричного чайника й термоса. Він призначений для нагрівання води й підтримки потрібної температури. Заслуженою популярністю прилад користується в офісі. Термопот складається з корпуса й внутрішньої колби, завдяки якій витрата енергії для підтримки температури мінімальний. Обсяг таких чайників досягає п'яти літрів. Число температурних режимів є найбільш важливим параметром вибору чайника-термопота. У чашку вода подається за допомогою електромеханічного або ручного насоса.