Субсидія онлайн 2022

  • 2020-01-22

Щоб отримати субсидію особі, яка зареєстрована у житловому приміщенні і на яку відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг, потрібно звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації. У випадку коли ви не здійснили одноразової покупки на 50 тисяч гривень протягом року до дня звернення за субсидією, можете підпадати під програму житлових субсидій, де держава відшкодовує витрати на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг: водо -, тепло -, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Крім цього, для сімей, які використовують для опалення тверде паливо, а для приготування їжі скраплений газ, передбачено надання субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

 При цьому для отримання субсидії подаються наступні документи:

- Заява у спрощеному вигляді;

- Декларація про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, які фактично там проживають.

 - У разі не проживання зареєстрованої особи необхідно надати документ, що підтверджує її місце знаходження (довге відрядження, перебування в армії, місцях позбавлення волі тощо);

- Договір оренди, якщо ви - не власник особового рахунку, а орендар помешкання. Житлова субсидія надається терміном на 12 місяців.

 

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік. Житлова субсидія надається на безповоротній основі. Її отримання не пов'язане із зміною форми власності житла і не тягне за собою таку зміну. Але якщо перевіряючі органи знайдуть неправдиві дані, то громадянин мусить компенсувати субсидію у подвійному розмірі.

 

Для отримання житлової субсидії сім'я має сплачувати свою частину платежу за послуги, у іншому випадку - надання субсидії припиняється. Якщо на момент підвищенні тарифів або зміни розміру обов'язкового платежу родина вже користується житловою субсидією, звертатися до органів соціального захисту не потрібно. Субсидія буде перерахована автоматично.

Як оформити субсидію онлайн - 2022

На сьогоднішній день документи в електроній формі визнаються державою на рівні з паперовими документами.

Проте, у першу чергу потрібно вказати – щоб оформити субсидію онлайн 2021 і  подавати заяву та інші необхідні документи онлайн потрібна наявність  електронного цифрового або електронного підпису або  ж електронного цифрового або електронного підпису, створеного шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта, підтверджених у процесі автентифікації з використанням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків (BankID – індентивікація через )

Подавати електронні документи потрібно через офіційний сайт Мінсоцполітики https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Та далі слідувати інструкціям вказаних на даному сайті. Система сама повідомить, що заява на субсидію отримана і буде розглянута. Рішення буде надіслано електронною поштою.

У разі отримання надісланих заяви та декларації онлайн, в яких відсутній електронний підпис, житлова субсидія призначається лише після підписання заявником зазначених документів у паперовій формі протягом місяця з дня подання заяви та декларації в електронній формі.

 

Пошук отримувачів субсидій

В  Україні з’явилася  можливість перевірити наявність субсидії онлайн за будь-якою адресою. Для того щоб перевірити субсидію потрібно перейти на офіційний сайт Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики

за посиланням  https://subsidii.ioc.gov.ua/search/  обрати область вказати населений пункт, вулицю та номер будинку або квартири. На сайті показується розмір отриманої субсидії за всі періоди, а також за місяць. При цьому особисті дані при пошуку не висвітлюються.

Субсидія гаряча лінія 2022

Працює гаряча лінія, щодо субсидій в Україні, тому про всі факти порушення Управлінням соціального захисту населення Вашого права на отримання субсидію, або взагалі для отримання консультації з приводу надання і отримання субсидії телефонуйте за номером -

 "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ": 0-800-507-309

Гаряча лінія із сайту http://teplo.gov.ua: 15-45
Цілодобово та безкоштовно