Дизайн дитячої кімнати – свіжі і оригінальні ідеї

  • 2020-01-16

Якщо ви колись замислювалися про те, як просто сьогодні можна зробити дитинство ваших дітей більш різноманітним і цікавим, чому воно було коли , у вас у голові не раз миготіли думки про особливу дитячу кімнату. І як робиться дизайн дитячої кімнати у 2021 році? Справа тому, що зараз у мережі є просто колосальна кількість порад по дизайну дитячих кімнат, які по суті покликані тільки допомогти вам зробити розв'язок таким, як воно було до цього в сотень мільйонів інших батьків. Усі батьки сьогодні просто поголовно збільшені тим, що штампують практично однакові кімнатки, хоча в цьому немає ніякої користі - ваша дитина привчається жити в такій же середовищі, у якому живуть тисячі інших дітей, мислить так само як вони, і звичайно ж, нічого гарного це йому не приносить. Але давайте подумаємо над тим, як зробити кімнату вашої дитини більш унікальної, а зробити це буде досить просто - додержуватися порад із цієї статті й не паритися!

Дизайн дитячої кімнати-оригінальна кімната

Для того, щоб довідатися, як не треба робити дитячу, можна просто забити в пошуку відповідний запит і подивитися на тисячі однакових, зовсім безглуздих і пафосних кімнаток, які пропонуються "сучасними" дизайнерами сьогодні на вибір батькам. Багато з людей, як не дивно, ще й погоджуються робити для своїх дітей настільки несмачні інтер'єри... Ми ж з вами займемося такою справою, яка в підсумку буде корисно впливати на вашу дитину й розбудовувати відкритість його розуму й широту мислення.

Для цього потрібно буде зробити кімнату, яку ніхто й ніколи ще не чув, не бачив, і навіть не намагався собі представити! Для цього потрібно просто змахнути чарівною паличкою, включити чарівні механізми уяви, і...і... Якщо прагнете, щоб вам сьогодні вкрай не поздоровилось, якщо прагнете щоб у вашу кров потрапив вірус божественного таланта планування дитячих кімнат... то вам варто негайно втекти, варто залишити цю витівку, варто забути! Негайно забути про свої наміри й не думати про них ніколи! Поки ви ще можете, давайте йдіть! Так! Немає?... ТАК ТАК! Поки можете, зробіть це! Що, що ж ви......Що ж ви не йдете? ...Забудьте за свою витівку! Не думайте про неї більше, завихрення думок будуть нестися у вашій голові занадто сильно, штормити буде просто пекельно, і ваша голова незабаром просто розірветься від неуявного уявлюваного словоблудства, яке вкладеться туди й не стане йти, яке завоює вас, вам варто забути про все! …Про все! І про це теж!!!…… Ах, бачу, ви вже поступово починаєте забувати, починаєте випускати смертельно залізну хватку свого розуму й у вас прокидається бажання нарешті перестати всього на світі бажати... і тепер, тепер - коли ваш розум випустив все й ваш візок упевнено скакає в прірву... прийшов час для ін'єкції чудового вірусу таланта планування дитячих кімнат! Щоб її зробити, треба повністю забути про все, що ви раніше чули або бачили про такі приміщення. Тільки оригінальність - і нічого більше.

Дизайн дитячої кімнати.Матеріали для кімнати

Для кімнати не потрібно використовувати евроматеріали, які поширені більш, ніж скрізь. Люди не знають і не розуміють, що саме роблять ці вікна й дверей крім того, що служать своєму нібито єдиному призначенню. А ви знаєте, що вони шкодять, що вони випромінюють хімікати, що вони сприяють утворенню цвілі й грибка, тому не станете встановлювати таку гидоту в кімнаті вашої дитини. Що стосується меблів, треба ставити тільки таку, яка реально була зроблена зі справжнього дерева, а не просто з "закосом" під меблі. Формальдегід, який випромінює деякі підроблені меблі, явно не прийде корисним вашим дітям! Ретельно перевіряйте всі речі, які ви зібралися поставити в кімнату, на наявність у них цікавих матеріалів, щоб забезпечити вашим дітям рівень безпеки хоча б середній. Звичайно, це не вбереже їх від синтетичної їжі із супермаркетів, але...

Дизайн дитячої кімнати .Колір кімнат

Сьогодні в які тільки жахливі однотонні рожево-малинові кольори не прагнуть пофарбувати кімнати дизайнери, і звичайно ж нічого гарного це не дасть, тому що кімната повинна бути зроблена саме вами й саме так, як прагнете того ви. Ваші діти будуть цінувати її й любити в ній грати, а вам буде завжди приємно, що саме ви придумали цю кімнату й що саме завдяки вашій фантазії їх фантазія не покривається цвіллю. І в майбутньому, коли ваші діти підростуть, вони будуть просити вас спроектувати їх будинку, хоча діти звичайно такого й не роблять...

Так, колір може бути який завгодно, головне, щоб він ніколи й нічим не нагадав жодній людині на планеті про щось знайоме йому. Ви робите це з любов'ю до ваших дітей, і у вас це вийде так, як треба. Підбирайте все так, щоб кімната була стильної, щоб її колірна гама не занадто сильно напружувала очі, і щоб якщо в кімнаті присутні деякі особливі ділянки, наприклад - для спортивного спорядження або там попросто стоїть більярдний стіл, для дітей, або для дорослих, те всі ці кольори гармонійно доповнювали один одного.

Якщо в кімнаті буде багато дітей Родина, яка не живе у великому будинку не завжди зможе дозволити собі кілька кімнат, та й взагалі - іноді батьки просто не прагнуть це робити. Адже куди краще зробити ігрову кімнату, спальню... і цим обмежитися. А інші кімнати зробити в служіння інтересам дорослих, ох ці... дорослі! Такі завжди егоїсти. І якщо у вас на одну кімнату є ціла обойма дітей, готових рознести її до чортів, то вам варто приготуватися дарувати їм кожному по її частині, інакше буде війна!

Задумайтеся - людям дана всього одна планета, а вони й за неї умудряються постійно битися, а що ж тоді буде відбуватися з вашими дітьми? Кімната, це як планета, як нова територія для завоювання, це як... Можливість показати свою силу й влада, яка буде постійно дражнити ваших дітей... І законними хазяїнами цієї кімнати будуть саме ті, чиїх речей там буде більше, а можливо й немає? Кожна дитина в кімнаті повинен мати як мінімум стіл, який буде служити його особистим цілям, але що якщо додати туди ще й пару шаф?

Що, якщо туди ще й можна додати дуже багато чудових дивних речей, які ми звичайно бачимо в екзотичній крамниці? Що, якщо можна покласти в кожний стіл деякі інструменти, щоб кожна дитина потім знайшла серед них ті, які йому доведеться по смакові? Наприклад, олівці, фарби, фломастери, папір, пластилін, ляльки й компоненти до них, так чорт його знає чого туди ще можна наштовхати! На стінах кімнати можна розвісити більші білі аркуші паперу, або, чого вже там мелочиться... відразу полотна, на які ваші юні дарування нанесуть свої шедеври!

Дороги для радіокерованих машинок, дивні скульптури, механічні парові казани й двигуни... усе це можливо для ваших кімнат, тільки тоді, коли ви цього захочете, тільки тоді, коли ваші діти цього захочуть... Склади з холодною зброєю, маленькі макети будинків у вашому місті або навіть усього вашого міста, кімнати для медитацій, бібліотеки...