КОРИСНІ ПОРАДИ Misce.Info - місце інформації

Корпоративні подарунки

  • 2019-01-06

Святкові дні або ювілей компанії - відмінний привід для корпоративних подарунків, які доведуть  вашу зацікавленість у постійних клієнтах і бізнес-партнерах. Якому подарунку віддати перевагу, щоб він свідчив про смак і креатив, а не перетворився на непотрібний предмет, який просто буде припадати пилом на полиці?


Брендовані щоденники, ручки та запальнички вже давно набили оскому, тому напередодні свят більшість PR- менеджерів задаються питанням про те, як правильно обрати корпоративний подарунок?


До вибору подарунка потрібно ставитися з усією відповідальністю, адже саме він здатен нагадати про вашу компанію і значно поліпшити корпоративні відносини.


За даними маркетингових досліджень на сьогодні українські фірми готові витрачати на один корпоративний подарунок від 200 до 1000 гривень.


Давайте розглянемо основні тренди подарункової індустрії і підберемо найкращі рішення.


1. Подарунки в стилі «Еко»

На сьогоднішній день вся світова спільнота заклопотана екологічною ситуацією, яка склалася на планеті, тому дуже модні подарунки в стилі «еко». Для них характерне використання натуральних матеріалів, природні колірні поєднання, мотиви провансу і хенд-мейд.


Чудовим «еко-подарунком» може виступити набір для глінтвейну, оформлений в стилі прованс. У масивній різьбленій дерев'яній коробочці знаходиться пляшка глінтвейну, спеції, банка меду і вітальна листівка. Основна ідея такого подарунка полягає в тому, що він цілком здатен підкреслити довіру і додати теплоти у відносини.

2. Корпоративні подарунки в стилі Лофт


Індустріальний і трохи брутальний стиль лофт характеризується грубуватими натуральними поверхнями, великою кількістю скла і металу. Сьогодні він дуже популярний в предметах інтер'єру. Добрим корпоративним подарунком в цій стилістиці може стати кубічний тераріум для маленьких кактусів. Скляний куб, в якому ростуть прекрасні рослини може прикрасити робочий стіл як вашого шефа, так і бізнес-партнера.


Ви також можете подарувати алкоголь в стилі лофт, який стане надбанням справжнього чоловіка. Оригінальна пляшка віскі, витриманого в дубовій бочці, стане гарним нагадуванням про ваші робочі відносини.


3. Гаджети і девайси як корпоративний подарунок

У сучасному суспільстві технології правлять світом, вони допомагають нам спілкуватися і розважають. Якщо ви хочете зробити дійсно гарний корпоративний подарунок, то нічого кращого ніж високотехнологічні девайси вам не знайти.


Чудовою ідеєю буде подарувати літак з радіоуправлінням, який можна вільно запускати в офісі. Також можна піднести як подарунок еко-флешку або підставку під планшет, виконану з екологічно чистих матеріалів. Якщо ви хочете подарувати ексклюзивний подарунок, то обирайте гаджети, які були випущені лімітованим тиражем.

4 Канцелярські товари з брендуванням

Безумовно, канцелярія є найбільш традиційним корпоративним подарунком. Начальнику ви можете подарувати щоденник в обкладинці з натуральної шкіри або ручку «Паркер» з золотим пером, а клієнтам - щоденники з нанесеним на обкладинку логотипом фірми.


Вибір найкращого корпоративного подарунка залежить від смаку і фінансових можливостей компанії. У будь-якому випадку отримувати подарунки дуже приємно і ваші клієнти та партнери по бізнесу із задоволенням будуть використовувати подаровані їм речі.