Довідка з місця роботи

 

Зразок довідки з місця роботи — це довідка інформаційного характеру, що підтверджую факт працевлаштування вказаній в довідці особи , а також розмір заробітної плати.

Довідка з місця роботи містить назву підприємства,установи,організації, що видає довідку. Далі, кому видається довідка і для чого або ж куди подається довідка з якою метою. На кінець підписи всіх відповідальних осіб, а також печатка.

Фірминий бланк підприємства 

Приватне підприємство "Мрія Вікторії"

Київ, вул.Уралська,23, офіс 35, тел. 044235-37

 

"___"  __________20___ року

вих. № _____

Зразок довідки з місця роботи

 

Довідка видана Семенюк Петру Петровичу. в тому , що він ( а ) дійсно працює в ПП "Мрія Вікторії" на посаді  тракторист-сумоїст  з "___" ___________20 року по теперішній час і його / її щомісячна заробітна плата становить пару тисяч гривень

 

 

Довідка видана за місцем вимоги .

Директор       м.п.     підпис      В.В. Васькін

Гол. Бухгалтер                            підпис     А.В.Небрала© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.