Допомога при народженні дитини - 2019

Так, прийнятий бюджет на 2019 рік, де встановлено нова мінімальна заробітна плата у розмірі 4173 гривень, ніяким чином не повпливала на розмір допомоги при народженні. Тому така допомога залишається в таких саме сумах що була в 2018 році.

Так, Допомога при народженні дитини на 2019 рік- є одною із головних різновидів державної допомоги сім'ям з дітьми,яка спрямована для забезпечення державної допомоги сім'ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення. Оскільки в сім'ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу при народженні. Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною, з метою створення належних умов для її повноцінного утримання та виховання.

Одноразова допомога, призначена опікуну, вважається власністю дитини.
Для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина.

Заява складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини.

Який розмір допомоги при народженні дитини?

Державна допомога 2019 при народженні дитини, матиме наступний розмір: незалежно від того, якою за рахунком народиться дитина (першою, другою або третьою), розмір виплати при народженні дитини в 2019 році становитиме 41 тис. 280 гривень, при цьому одноразова допомога, відразу після народження, складе 10320 грн., а далі протягом 3-х років, буде виплачуватися сума, що залишилася, в розмірі 860 гривень на місяць

 

Розмір допомоги при народженні дитини у 2019 році


допомога при народженні першої дитини 2019

Допомога при народженні першої дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

допомога при народженні другої дитини 2019

Допомога при народженні другої дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

допомога при народженні третьої дитини 2019

Допомога при народженні третьої дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше дванадцяти
місяців з дня народження дитини.

Актуальність допомоги при народженні дитини 2019 законодавчо можна перевірити в Законі Про державну допомогу сім'ям з дітьми

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2811-12 (скопіювати посилання)

Рекомендовані статті:

Соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям -2019

Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами 2019

Допомога при усиновленні дитини - 2019

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

Допомога одиноким матерям ( соціальна допомога на дітей одиноким матерям)© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.