Документи необхідні для субсидії

 

Як отримати субсидію

Хто може отримати субсидію

Розрахунок розміру субсидії

Субсидія калькулятор 2015

Документи необхідні для субсидії

Заява на субсидію

Зразок заповнення заяви на субсидію

Декларація на субсидію

Зразок заповнення декларації на субсидію

Субсидія гаряча лінія

Кабінет Міністрів України постановою №106 від 28 лютого 2015 року "Про вдосконалення порядку надання субсидії" запровадив спрощений порядок надання субсидій. Цей порядок набирає чинності із 1 травня. Щодо необхідних документів для субсидії, то вказаною постановою затверджено нові форми заяви та декларації на отримання субсидії, а також якщо Ви отримували субсидію раніше, то на наступний період вона буде призначатись автоматично на підставі раніше поданих документів.

Буває так, що хтось із числа зареєстрованих членів родини тимчасово відсутній і перебуває в іншому місті. Щоб засвідчити це, достатньо буде надати довідку чи документ, які підтверджують перебування особи в іншій територіально-адміністративній одиниці у зв'язку з роботою, навчанням, лікуванням, відбування покарання чи відрядження.

Надання інших довідок, наприклад з Пенсійного фонду, Податкової чи підприємства де працює людина не потрібно. Управління соціального захисту населення, саме перевіряє інформацію в Пенсійному фонді та Податковій.

Отже, документи необхідні для субсидії є заява та декларація на субсидію (можете скачати на сайті) а також в деяких випадках, саме, коли зареєстрований член родини перебуває в іншому місці - потрібно довідку, яка підтверджує факт такого перебування. Надання інших документів постановою не передбачено.

 

 

 

 © 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.