Положення про документообіг на підприємстві

     Документообіг на підприємстві - це процес потоку документів, які обмінюються між керівником та працівниками та головним правилом цього процесу є оперативний рух документів з мінімальними затратами часу і праці. Використання відповідного правила, можливе завдяки затвердження цілеспрямованого проходження документів. Поняття документообіг тісно пов'язане з поняттям діловодство. Діловодство- це порядок створення нових документів в процесі управлінської діяльності, а Документообіг- це порядок руху цих документів від створення документів або прийняття до зберігання та передачі в архів.

Положення про документообіг повинно містити:

- Порядок обігу, обліку, зберігання і використання у підприємстві документів та іншої інформації в паперовому та електронному вигляді.
- Порядок зберігання та використання документів.
- Порядок опрацювання та надсилання вихідних документів
- Порядок встановлення терміну зберігання та режими доступу.
- Порядок обігу, обліку, зберігання і використання у кредитній спілці документів,
які містять інформацію з обмеженим доступом.
- Визначення повноважень та обовязків працівників,на яких покладено обовязки з ведення діловодства.
Положення про документообіг повинно враховувати норми законодавства України, та у разі виникнення змін до законодавства, викладається в новій редакції положення.
Відповідальність за організацію документообігу на підприємстві несе керівник підприємства.

Скачать положення про документообіг© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.