Як рекламувати свій сайт

Правильне рекламування свого сайту Завдяки розвитку інформаційних технологій, появі електронних носіїв інформації і засобів обробки цієї інформації, з'явилося єдине середовище для зберігання та використання текстової і медіа інформації – Інтернет.

Зі збільшенням кількості користувачів Інтернету, збільшується число ресурсів, які надають різноманітну інформацію, рекламного характеру. Спочатку реклама призначалася для специфічного кола осіб, які професійно задіяні в роботі з цим середовищем: веб-майстрів, програмістів, системних адміністраторів, але коли Інтернет став загальнодоступним – інтерес до реклами в Інтернеті зріс. Для того, щоб розмістити рекламу в Інтернеті, організації створюють в мережі сайти з описом запропонованих товарів та послуг.

Сайти постійно ведуть боротьбу за кількість користувачів, тобто потенційних клієнтів. Для залучення користувачів, які зацікавлені у запропонованій інформації, не достатньо створити сайт і вивантажити його на сервер, необхідно пов'язати його з іншими сайтами, проводити рекламні акції, піар компанії. Тільки комплекс заходів щодо просування сайту в інформаційному середовищі Інтернет забезпечить постійне відвідування сайту, порталу, Інтернет-магазину. Існує кілька ефективних способів просування сайту в Інтернеті: - залучення трафіку з пошукових систем; - контекстна та банерна реклама; - реклама на тематичних сайтах; - реклама в тематичних поштових розсилках.

Зараз актуальною темою є розробка програмного забезпечення, яке поєднує в собі основні засоби для дієвого просування сайту: утиліти визначення рейтингу, частоти ключових слів, аналізатор сторінок, редактор мета-тегів, перевірки працездатності посилань, аналізатори популярності та інші . Крім того існує потреба у пошуку доменних імен, а також засобів, з допомогою яких можна отримати статистику відвідування сайту та методи отримання найвищих позицій. Після того як відвідувачі були залучені на сайт, слід подбати про те, щоб не злякати їх. Для того, щоб у відвідувачів не виникло враження, що розробник не дбає про професійний статус свого сайту, необхідно постійно підтримувати всі посилання в робочому стані і стежити за доступністю сторінок ресурсу.

Все перераховане вище потребує багато часу, а головне відноситься до монотонної роботи. Найчастіше розробник не в змозі відстежити всі зміни, ось тоді йому на допомогу і приходить специфічне програмне забезпечення, яке бере на себе всю рутинну роботу. Це дозволяє заощадити дорогоцінний час, що потрібно для виконання даних робіт. 
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.