Що таке інтуїція на форекс?

    Наскільки важлива інтуїція для прийняття правильних рішень при торгівлі на форекс? Це питання хвилює багатьох психологів, які досліджують тему психологічного обґрунтування руху ринків. Давайте спочатку розберемося з самим поняттям інтуїції.
     Психологія описує цей феномен, як певний розумовий процес, при якому знаходиться блискавичне рішення задачі без повного усвідомленості логічних зв'язків. Багато досвідчені трейдери запевняють, що в деяких ситуаціях не можуть пояснити свої рішення іншим поняттям крім інтуїції або дежа-вю та в більшості випадків ці рішення виявляються правильними. Людина робить багато речей практично їх не обдумуючи. Наприклад, ви захотіли встати зі стільця і піти, ви просто це робите, не замислюючись якою ногою ви зробите перший крок, все відбувається автоматично на підставі багаторічного досвіду. Зовсім інша справа з дитиною, яка тільки вчиться ходити. За однією з версій, інтуїція це підсумок вже отриманої і записаної у вашій свідомості інформації. Вчені стверджують, що інтуїцію можна розвинути.
    Як виявили дослідження психологів, розвиток ринкової інтуїції вимагає досвіду торгівлі. Протягом довгого часу в свідомість відкладається позитивний і негативний досвід, який викликав відповідні позитивні чи негативні емоції. Цю інформацію зберігає підсвідомість і коли трейдер, який має певний досвід роботи, знову потрапляє в подібну ситуацію, його підсвідомість підказує правильне рішення, минаючи довгий процес осмислення того, що відбувається.
    Сьогодні за такою ж схемою будують алгоритми для програм на базі штучного інтелекту. Закачують в програму величезні бази даних, а потім підтверджують або не підтверджують правильність прийнятих рішень. Висновок напрошується сам, в більшості випадків досвід є базою для інтуїції і він визначає правильність рішень.


© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.