П'ять причин, чому жінки успішніше чоловіків в торгівлі на біржі

   Трейдерів жінок на ринку небагато, але за даними численних досліджень саме жінки є більш успішними в торгівлі на біржі. Гері Бєльський, наприклад, вважає, що це пов'язано з різницею в прийнятті рішень під впливом емоцій. На це, на його думку, впливають біологічні, соціологічні та деякі культурні чинники.
    Причиною невдач більшості чоловіків називають надмірну активність на ринку. Чим більше рішень ти приймаєш, тим більше шансів маєш щоб допустити помилку. Чоловіки за їх власною природою більш самовпевнені це і призводить до низьких результатів.
 Вплив високої активності на прибутковість роботи досліджували економісти Матті Келохарью і Марк Грінблатт, вони виявили пряму залежність цих показників. Висока торговельна активність призводить до низької прибутковості і навіть до збитковості. Соціологи Бред Барбер і Терранс теж підтвердили цей факт, опитавши 35 тисяч домогосподарств Сполучених Штатів, виявили, що чоловіки на 45 відсотків активніше, ніж жінки, приймають рішення про інвестиції, але чистий прибуток у жінок значно вище.
   Ці висновки підтверджуються і статистичними матеріалами компанії Financial Skills. Якщо узагальнити всі дослідження можливо визначити ряд психологічних і соціальних причин такого феномена. На думку вчених на прийнятті рішень впливають наступні п'ять основних факторів:
 - Чоловікам важче дається усвідомлення своєї помилки, і потрібно для цього більше часу;
 - Жінки більше схильні отримувати і втілювати отриманим радам, тому частіше звертаються за допомогою до інших;
 - Жінки набагато простіше кажуть слово «ні», а, на думку фахівців, іноді вміти відмовитися від угоди дуже важливо;
 - Жінки більш скрупульозно вивчають керівництво до дії і якщо чогось не розуміють, спочатку розбираються в цьому питанні, а потім застосовують знання на практиці;
 - І останнє, жінки менш схильні до ризикованих рішень, що і допомагає їм вигравати.






© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.