Монетизація сайту

Монетизація сайту – це процес отримання прибутку із сайту за допомогою розміщення реклами на сайті чи продажу посилань із сайту, а також посередництво із продажу товарів і послуг різного роду партнерських програм. У даній статті ми не будемо говорити про сайти інтернет магазинів, сайтів візиток певних осіб, які заробляють саме на продажі своїх товарів чи послуг.

 

Так, говорячи про монетизацію сайту, потрібно знати, що добре монетизуються сайти із великою відвідуваністю та високими показниками в пошукових системах. Тому, перш ніж зайнятись монетизацією сайту потрібно зайнятись розкруткою сайту, для того щоб отримати певний трафік із пошуку, а далі найти спосіб монетизації, який підійде саме вашому сайту не складно.

 

Монетизація сайту-розміщення реклами на сайті

 

Перший спосіб монетизації – це розміщення реклами на сайті. Шукати рекламодавців для вашого сайту можна самому, якщо ваш сайт певної тематики, наприклад «будівництво», для цього введіть у пошук фразу типу: «продам трафік тематика будівництво» тощо. Якщо пошуки прямих рекламодавців завершились нульовим результатом, не розчаровуйтесь, можна продавати рекламу через посередників. На даний час таких посередників, які шукають рекламодаців та власників сайтів дуже багато. Серед них потрібно вибирати надійних і перевірених, оскільки трапляються різного роду «розводи». Далі поговорим про види реклами на сайті, яким є контекстна реклама, банерна реклама, тізерна реклама тощо. Про такий вид монетизації сайту як розміщення різного виду реклами на сайті напишем декілька статей, а саме:

 

Контекстна реклама на сайті

 

Заробіток на баннерах

 

Тізерна реклама – один із способів монетизації сайту

 

Монетизація сайту-продаж посилань

 

Останім часом продаж посилань на сайті втрачає свою популярність, оскільки пошукові системи вважають куплені посилання не чесним способом просування сайтів. Проте, може спробувати, але продавайте невелику кількість посилань, щоб не потрапити у бан пошуку.

 

Монетизація сайту-партнерські програми

     

На сьогоднішній день в інтернеті розвелось велика кількість партнерських програм від партнерських програм інтернет казино до партнерських програм туроператорів. Для сайтів на українській мові шукають українські партнерські програми
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.