Бізнес на сайтах

Процес створення бізнесу на сайтах являється досить тривалим, оскільки створення лише одного сайту забирає у вебмайстра велику кількість сил та часу. Навіть якщо Ви створили сайт чи купили готовий сайт або ж заказали розробку сайту, подальша розкрутка сайту займає дуже багато часу та грошей. Говорячи про бізнес на сайтах ми маємо на увазі заробіток на власності сітки сайтів певних тематик. Ми не беремо до уваги сайти Інтернет магазинів, які заробляють на продажі товарів через Інтернет, чи сайтів візиток певних компаній чи підприємців, які надають послуги через Інтернет. У такому випадку мається на увазі взагалі Інтернет бізнес, а бізнес на сайтах є окремим видом Інтернет бізнесу, який полягає у створенні і розкрутці сайтів з подальшою монетизацією таких сайтів. Весь бізнес на сайтах починається з одного сайту, який поступово наповнюється контентом, розкручується, а також в подальшому монетизується. Поступово кількість сайтів збільшується за рахунок власно створених сайтів, або ж за рахунок куплених сайтів. Купити сайт на сьогоднішній день дуже просто і не потребує спеціальних знань та навичок. Для того почати заробляти на сайті чи на сайтах, в першу чергу їх потрібно розкрутити, щоб відвідуваність сайтів була не менше 2000-3000 чоловік на день. Тоді вже можна говорити про серйозність бізнесу на сайтах. Маючи декілька таких сайтів та правильно продаючи місця для реклами на сайті такий вид бізнесу приносить досить не поганий прибуток своїм власникам. Для того, щоб визначити скільки власники сайтів заробляють на сайті, введіть у пошук фразу «Фінстріп», тобто фінансовий стриптиз сайту. Хоч деякі власники сайтів у більшості своїй завищують свої фінстріпи, проте суми, які можна заробити лише на одному сайті вражають. Тому бізнес на сайтах дуже перспективний та прибутковий. І якщо все правильно зробити та розвинути свою сітку сайтів, можна отримувати прибуток до кінця життя. Окремо слід поговорити про тематику сайтів, так як саме від тематики сайту залежать прибутки. Самими прибутковим являються сайти про бізнес, нерухомість, фінанси, дизайн тощо.

Отже, бізнес на сайтах – прибутковий вид Інтернет бізнесу, хоч і потребує великих вкладень часу, сил, а також порівняно невеликих фінансових вкладень.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.